Turnaj, který byl zařazen do Grand prix ČR dospělých v kategorii B, přilákal do mostecké sportovní haly 46 mužů a 25 žen z 19 českých klubů.

Nejdek ve městě uhlí reprezentovali kromě Růžičkové ještě Tomáš Baumgartl, Michal Bernášek, Jan Klimaj a Stanislav Newiak a vesměs se umístili před branami finálové osmičky.

V mixu hrála Růžičková s Fridrichem z BaC Esiko Kladno a obsadili 9.-16. místo, a stejné umístění vybojovali v singlech Růžičková, když v boji o osmičku nestačila na později stříbrnou Erbenovou z Motorletu Praha, a Honza Klimaj, kterému naděje na finálovou skupinu sebral pozdější vítěz turnaje Kopřiva ze Sokola Dobruška. Na 17.-32. místě v singlu skončili Bernášek a Baumgartl. V mužském deblu obsadili Baumgartl s Newiakem a Klimaj s Kožojedem z BKV Plzeň shodně 9.-16. místo a na 17.-32. místě skončili Bernášek se Slabým ze Slavoje Plzeň.

Jedinou medaili, již zmíněnou bronzovou, pro Nejdek vybojovala Růžičková s Munzarovou z pražských Spojů po prohře 1:2 s později zlatými Vackovou ze Sokola Králův Dvůr a Erbenovou z Motorletu Praha.