BK Loko K.Vary 81
Aritma Praha B 18

Zápas s papírově nejslabším účastníkem soutěže probíhal zcela pod taktovkou karlovarského družstva.

„Hra byla velmi neurovnaná a bylo v ní mnoho chyb. Našim hráčkám chyběla v průběhu zápasu motivace, a tak jen díky tomu, že jsme polevili, se soupeř dostal přes deset bodů,“ hodnotil první utkání karlovarský lodivod Ondřej Kádě.

Body a sestava BK Loko Karlovy Vary: Rintová 22, Knoppová 14, Malíková 12, Krčková a Klečková po 8, Paduová 6, Danková a Janatová po 4, Růžková 3, Bečaverová 0.
Poločas: 33:4.

BK Loko K.Vary 72
BK Tábor 47

V neděli zamířil do lázeňského města o něco těžší soupeř. Domácí hráčky začaly utkání zodpovědně a postupem času si vytvořily mírný náskok, který si udržovaly po celý první poločas. Ve druhém poločase Karlovaračky zrychlily a hlavně zpřesnily hru a díky rychlému protiútoku, na který soupeř nedokázal reagovat, náskok stále zvyšovaly.

„Snad jsme tím napravili dojem ze sobotního zápasu, protože hráčky předváděly pěkné kombinace, které se musely líbit. Soupeř v závěru zcela odešel fyzicky. Z naší strany to bylo určitě nejpovedenější utkání v dosavadním průběhu Českomoravské ligy,“ liboval si Kádě.

Body a sestava BK Loko Karlovy Vary: Knoppová 19, Krčková 13, Rintová a Klečková po 12, Paduová 10, Malíková, Danková a Janatová po 2, Růžková 0.
Poločas: 35:26.