Běžecké jaro odstartovala pátá Královská pětimíle

KARLOVY VARY - Natruc zimě, která ne a ne pustit z rukou žezlo své vlády, přišlo v sobotu do regionu pod Krušnými horami běžecké jaro.

27.3.2008

Na startu čtvrtého závodu Ligy běžců Karlovarska a Sokolovska se v Královském Poříčí sešlo půl čtvrté desítky vytrvalců, aby změřily své síly v pátém ročníku ´Královské pětimíle´.

V závodě na 8045 metrů na cyklostezce podél Ohře z Královského Poříčí do Lokte a zpět dominovali Sokolováci, kteří obsadili v hlavní kategorii mužů do 29 let první tři místa. Mezi vítěze závodu Pavla Procházku a druhého Honzu Sokola se ovšem vtlačil vítěz veteránů nad 50 Karel Hellmich, pouhých pět vteřin za Procházkou a 12 vteřin před Sokolem. Časem 27:45 přitom vytvořil nový traťový rekord své kategorie.

Závod žen vyhrála Ivana Sekyrová, v absolutním pořadí 36 startujících sedmá.

Muži do 59 let:
1. Karel Hellmich (Triatlet) 27:45 (TR 50+)

27.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
Mezinárodní taneční soutěž Grand Prix v Chebu bude mít letos výročí 25 let.

Prestižní taneční soutěž slaví čtvrtstoletí

Amatérští autoři z celé země píšou do krajské knihovny

PODÍVEJTE SE: Naturální kulturistika pohltila Thermal

Karlovy Vary – Svátek naturální kulturistiky a fitness? Ano, přesně tak. Fanoušci tohoto sportu si přišli během sobotního dne zcela jistě na své. Na programu totiž byl ICN European Natural Cup 2017 v naturální kulturistice a fitness.

Předjíždějící motorkář skončil v nemocnici, auto je jen nabořené

Karlovy Vary - Řidič osobního automobilu srazil motorkáře, který ho předjížděl. Motorkář byl s těžkým poraněním páteře letecky transportován do nemocnice.

Dvě hromadné nehody způsobili řidiči náklaďáků

Karlovarsko – Dvě hromadné nehody, při nichž to naštěstí odnesly hlavně plechy automobilů a záchranáři pomáhali jen jednomu lehce zraněnému, se staly v pondělí. Obě měli na svědomí řidiči náklaďáků.

Energie porazila Vsetín a dál vládne soutěži

Karlovy Vary - Energie nastoupila proti Vsetínu oslabená o další ofenzivní oporu, když k dlouhodobě zraněným Balánovi a Rachůnkovi přibyl Ondra Beránek. I tak se ale radovala z vítězství 3:0.