Druhý ročník volejbalového turnaje superveteránů nad padesát let napsal o víkendu na kurtech Základní školy v Nejdku svou druhou kapitolu.

Celkem se turnaje zúčastnilo šest volejbalových družstev, Slovan Karlovy Vary A a B, Velman Brušperk, TJ Ropice, SK Oloví a Dalovice. Družstva odehrála turnaj systémem každý s každým, na dva sety do pětadvaceti bodů.

Nakonec si celkové vítězství v druhém ročníku turnaje superveteránů mohli po skončení vychutnat volejbalisté Dalovic. Na stříbrné příčce zakončili volejbalový turnaj hráči moravského Velmanu Brušperk a na stupíncích vítězů je doplnilo družstvo pořádajícího klubu Slovan Karlovy Vary A. Pořadatelé však v rámci slavnostního vyhlášení nezapomněli ani na individuální ocenění. Cenu pro nejstaršího hráče turnaje si odnesl více než sedmdesátiletý Milan Karpíšek z karlovarského Slovanu. Nejlepší hráčkou v poli byla vyhlášena hráčka Katarína Nováková z Velmanu Brušperk.

Poslední cena, která byla v Nejdku udělena, byla pro nejlepšího hráče na síti a získal ji Wolf Frzcny z Brušperku.

„Vyšlo nám i počasí, pouze pět utkání jsme museli dohrát kvůli dešti v tělocvičně, jinak jsme vše odehráli na dvou kurtech v areálu Základní školy v Nejdku. Jinak chci všem poděkovat za účast na turnaji a také za předvedené výkony, za které by se nemuseli stydět ani ligoví hráči. Už se tak těšíme na třetí ročník našeho turnaje superveteránů,“ liboval si pořadatel jedinečné volejbalové akce Jaroslav Urban ze Slovanu Karlovy Vary.

Konečné pořadí: 1. Dalovice, 2. Velman Brušperk, 3. Slovan K. Vary A, 4. TJ Ropice, 5. SK Oloví, 6. Slovan K. Vary B.