Dvě utkání pak má tento víkend před sebou SK Liapor Witte Karlovy Vary, který se nejprve představí v sobotu 12. září od 14.30 se Vsetínem, se kterým v prvním duelu doma remizoval 5:5.

„Zápas se Vsetínem jsme měli na domácí půdě dobře rozehraný, když jsme brzy vedli 3:1, ale pak nás zradily následné zápasy,“ vracel se k nerozhodnému výsledku z Doubí hrající trenér Liaporu Jan Vanke.

„Pro zápas se Vsetínem bude důležité, jak se vypořádáme s dlouhou cestou a zda zachováme koncentraci po celé utkání,“ upozorňoval Vanke na atributy, které by mohly jeho týmu vynést důležité body.

O den později, tedy v neděli 13. září, pak čeká karlovarské nohejbalisty od 10 hodin duel na kurtech Modřic. „Zápas s Modřicemi bude určitě velmi náročný. Důležité tak bude řádně zregenerovat po utkání se Vsetínem a pokud možno zmobilizovat síly. Věřím a doufám, že domácí trochu smolnou prohru ve venkovním utkání získáme pro sebe,“ narážel Vanke na porážku 3:6 z prvního vzájemného zápasu. Vary však mohou řádně zamíchat nohejbalovými kartami. Na Vsetín totiž v tabulce ztrácejí dva body, na Modřice pak body tři.

„Motivace je veliká, hrajeme se soupeři, se kterými se přímo ucházíme o první až třetí místo v tabulce. Byl bych rád za dvě výhry, ale pokud si přivezeme jednu výhru a remízu, určitě to z venkovní mise proti tak kvalitním soupeřům budu považovat za úspěch,“ přidal závěrem cíle Liaporu Vanke.

Po dva víkendové dny hostila Skalka v Chebu na svých kurtech okresní přebory mladších žáků v tenise.
FOTO: Žáci bojovali v Chebu o tenisové tituly