„Zápas byl opět poznamenán velkou marodkou,“ připomněl karlovarský kapitán Jan Vanke, co trápí karlovarský v posledních kolech základní části extraligy.

„Do zápasu nemohli naskočit pro zranění Putík a Hokr. S nedoléčenými zraněními navíc do zápasu nastoupili Kokštein a Bíbr,“ poukazoval Vanke, který taktéž nastoupil do duelu ne zcela fit. I přesto se Liapor statečně pral. „První improvizovaná dvojice Kokštein, Tolar překvapila elitní duo domácích a ujali jsme se vedení,“ poukazoval Vanke.

Nejdek B - Policie České republiky 5:5 (3:2).
FOTO, VIDEO: V Nejdku vzpomínali policisté a hráči tamní rezervy na Rupíka

Následně byl zápas jako na houpačce až do singlu, kdy se nikomu nepodařilo odskočit na rozdíl dvou bodů. „Po skvělém singlu Lukáš Tolar srovnal zápas na 3:3 a šlo se do odvet,“ připomněl karlovarský kapitán vyrovnaný stav po vystoupení karlovarské mladé pušky. Jenže odvety zvládly lépe Čakovice. „V těch byli domácí lepší, odhodlanější, a zápas už dohráli a celkově zvítězili 6:3,“ zklamaně přidával k utkání Vanke.

„Určitě jsme měli i na vítězství,“ litoval ztraceného utkání, po kterém se Liapor propadl na třetí příčku. „Za klíčový zápas považuji prohru třetí dvojice a těsnou prohru odvetné druhé trojice. Domácí tradičně tlačili na servisu a činili nám v rozhodující chvílích velké problémy na přijmu,“ doplnil k zápasu, který přinesl Karlovým Varům v základní části šestou prohru, Vanke.