Lokomotiva prohrála na palubovce VŠE Praha 63:55.

Manažer BK Roman Maleček litoval velice nízké produktivity svých svěřenkyň. „Osm procent úspěšnosti střelby za tři body je velice málo. Toto číslo se extraligovému průměru ani zdaleka nepřibližuje,“ začal se ohlížet za zápasem.

Další jeho slova už byla o něco mírnější. „Očekávali jsme náročné utkání a to se nakonec potvrdilo. Trochu mě mrzí, že jsme nedokázali protáhnout vítěznou sérii na sedm utkání. Škoda. Ale na druhou stranu je nutné si přiznat, že vrchol sezony nás teprve čeká,“ pokračoval v hodnocení utkání.

V následující části se Roman Maleček vyjádřil k poslednímu kolu nadstavbové části, jež se hraje ve středu. „Hostíme doma Valosun a stále se může stát cokoliv. Nikdo neví, s kým bude v prvním kole play-off hrát. My můžeme skončit ve skupině A2 jak na prvním místě, tak ale i na třetím. To samé platí i o případných soupeřích, již na nás vyjdou ze skupiny A1,“ přidal.

Lokomotiva se ve vyřazovací části střetne s jedním ze trojice Hradec Králové, Slovanka Mladá Boleslav anebo VŠ Praha. „Naším cílem v posledním kole je zvednout si sebevědomí před play-off. Ať dopadneme, jak dopadneme, tak bychom se chtěli přes první kolo dostat do čtvrtfinále, což by byl pro naše mladá děvčata veliký úspěch,“ dodal Roman Maleček na závěr.

Lokomotiva na půdě VŠE neuspělaKarlovy Vary – Basketbalistky karlovarské Lokomotivy neprotáhly vítěznou sérii na sedm utkání. Na palubovce VŠE Praha prohrály 63:55. Manažer BK Roman Maleček litoval velice nízké produktivity svých svěřenkyň. „Osm procent úspěšnosti střelby za tři body je velice málo. Toto číslo se extraligovému průměru ani zdaleka nepřibližuje,“ začal se ohlížet za zápasem. Další jeho slova už byla o něco mírnější. „Očekávali jsme náročné utkání a to se nakonec potvrdilo. Trochu mě mrzí, že jsme nedokázali protáhnout vítěznou sérii na sedm utkání. Škoda. Ale na druhou stranu je nutné si přiznat, že vrchol sezony nás teprve čeká,“ pokračoval v hodnocení utkání. V následující části se Roman Maleček vyjádřil k poslednímu kolu nadstavbové části, jež se hraje ve středu. „Hostíme doma Valosun a stále se může stát cokoliv. Nikdo neví, s kým bude v prvním kole play-off hrát. My můžeme skončit ve skupině A2 jak na prvním místě, tak ale i na třetím. To samé platí i o případných soupeřích, již na nás vyjdou ze skupiny A1,“ přidal. Lokomotiva se ve vyřazovací části střetne s jedním ze trojice Hradec Králové, Slovanka Mladá Boleslav anebo VŠ Praha. „Naším cílem v posledním kole je zvednout si sebevědomí před play-off. Ať dopadneme, jak dopadneme, tak bychom se chtěli přes první kolo dostat do čtvrtfinále, což  by byl pro naše mladá děvčata veliký úspěch,“ dodal Roman Maleček na závěr. (jč)