Tam na ně čekal souboj v karlínské sportovní haly s celkem DSK Praha. Ten sice nastoupil nekompletní, ale za to s reprezentačními posilami Bortelovou a Voráčkovou.

Přestože se utkání hrálo při čtyřiceti stupňové teplotě a oba týmy nastupovaly z plné přípravy, měl zápas poměrně svižný náboj. „Nakonec jsme i se střeleckým přispěním naše nové hráčské akvizice Eglite, která nastřílela čtyřiadvacet bodů, a Milovanovič, která se trefila sedmnáckrát, dokázali tým z pražského Karlína přehrát v poměru 68:80," pochvaloval si generální manažer karlovarské Lokomotivy Roman Maleček.

Basketbalový fanoušek, který se na toto utkání nedostal nemusí nijak zoufat. V úterý 28. srpna si totiž odbydou domácí premiéru basketbalistky Lokomotivy ve své sportovní hale na Jízdárenské, kde od 18.00 hodin budou hostit německý ChemCatz Chemnitz. Odvetné utkání pak bude na programu na stejném místě, ve středu 29. srpna od 10.30 hodin. „Chtěli bychom všechny pozvat na kvalitní podívanou, aby přišli náš tým povzbudit," láká fandy basketbalu do ochozů sportovní haly Maleček.