V sobotu od 14:30 hodin se utkají s VŠ Praha. Družstvo kolem trenéra Veselého se bude pokoušet již s novou posilou na pivotu Ulricou Holmqvist urvat tolik důležité body pro vidinu bojů play-off. „Ulrika ukázala v přípravě, že body dávat umí, a věřím, že nám hodně pomůže," říká na adresu pivotky manažer BK Lokomotiva Roman Maleček.

Diváci, kteří se do Prahy nechystají a přesto si utkání nechtějí nechat ujít, zápas v hale Královka mohou sledovat prostřednictvím internetového televizního přenosu společnosti TV COM.

„Naše výkony jsou jako na houpačce. Pokud se k zahraničním posilám přidají i naše kmenové hráčky, tak jsme schopni hrát vyrovnanou partii skoro s každým, kromě USK Praha. Pevně věřím, že jsou holky zdravě nabuzené a konečně budou mít i trochu toho střeleckého štěstí," přeje si. V domácím prostředí se představí ligové kadetky U 17, které přivítají v sobotu od 17:30 hodin tým Sokola Kladno a v neděli v pravé poledne tým Aritmy Praha. „Pokud chce naše družstvo udržet pozici do finálové čtyřky, nesmí zaváhat," říká na adresu kadetek Roman Maleček.

Předskokanem kadetkám v obou víkendových dnech bude družstvo ligových mladších žákyň U 14, které se utkají nejprve v sobotu od 14:30 s týmem BK Brandýs nad Labem a v neděli od 9:30 hodin s týmem BK Jičín. „Co se týče tohoto žákovského celku, tak děvčata budou určitě usilovat o další dvě vítězství," uzavírá.