Na rok se na futsalový trůn posadil tým MASHe, který tak po ročním kralování vystřídal tým Bečova. Na závěr si totiž MASH pojistil povinnou výhrou nad posledním týmem tabulky Novikem zisk premiérového titulu. Na druhém místě nakonec skončila otovická rezerva, jež si poradila s Radonem, který tak poslala v tabulce na příčku třetí. Pod bednou pak zakončili sezonu futsalisté sokolovského Atletika, kteří na závěr pokořili výběr Bečova.

Tříbodové loučení bylo i v režii karlovarského Fan Clubu, který se výhrou nad Žízní udržel na konečné páté pozici. Vítězstvím se rozloučil s okresním přeborem i Kovomat H+H, který na závěr vyprovodil jedenácti góly Rudou hvězdu, a skončil tak na šestém místě. Sedmá pozice pak připadla právě Rudé hvězdě. Na osmé pozici skončila Žízeň, na deváté pak obhájce loňského prvenství Bečov.

Nejlepším kanonýrem soutěže se stal radonský šutér Tomáš Hron, který v osmnácti odehraných kolech zatížil konta soupeřů dvaapadesáti zářezy.

Na druhém místě skončil Ladislav Hlavatý z Rudé hvězdy s 41 nastřílenými góly a střelecký bronz za sedmatřicet branek bral Tomáš Váša ze sokolovského Atletika.

Výsledky, 18. kolo

MASH – Novik 10:6 (4:1)
Čtyři branky vítěze si připsal na své konto Radek Kapr, dvě Miroslav Holub a po jednom zářezu ještě zaznamenali Jiří Frühauf, Josef Němec, Marek Vít a Marcel Harvánek. Za Novik se pak dvakrát střelecky prosadili Oleg Bondarev a Konstantin Semenkov, jednou poté skóroval Grach Santrosyan a Konstantin Makarenko.

Rudá hvězda – Kovomat H+H 4:11 (3:5)
Na závěr si hráči Kovomatu s chutí zastříleli, když se o jejich triumf zasloužili hattrickem Marek Koča a Pavel Raška. Další dvě trefy si připsali na svá konta Radek Halecký, Milan Sýkora a jednou se do statistik zapsal i Karel Hykš. Za Rudou hvězdu pak korigoval dvěma góly ukazatel skóre Daniel Kopic a jedním Miloslav Németh a Ladislav Hlavatý.

Sausfork B – AC Radon 4:2 (2:1)
Hodně důležitou výhru zařídil Sausforku dvěma zásahy do černého Michal Čaniga a jednou brankou Radek Kaňok a Vladimír Pancner. O dvě branky Radonu se podělili Tomáš Hron a Patrik Novák.

Bečov – Atletico 3:6 (1:2)
I sokolovské Atletico se loučilo se sezonou výhrou, kterou mu zajistili dvěma góly Jan Bural a Jaroslav Dušek a jedním Michal Horner a Jakub Lippert. Za Bečov dvakrát zamířil přesně mezi tři tyče Erik Duzbaba a jednou Josef Havlovic.

AC Žízeň – Fan Club 4:9 (1:5)
Tři branky Fan Clubu obstaral David Malík, dvakrát pak slavili vstřelenou branku i jeho kolegové Jiří Filip a Milan Dobeš. O zbylé dvě trefy se pak podělili Vladimír Sokulský a Tomáš Vinohradský. V dresu Žízně se dvakrát střelecky prosadil Michal Popovič a jednou Miloslav Otradovec a Martin Janáček.

Konečná tabulka střelců:
52 – Tomáš Hron (AC Radon), 41 – Ladislav Hlavatý (Rudá hvězda), 37 – Tomáš Váša (Atletico), 33 – Milan Novotný (AC Žízeň), 31 – Michal Čaniga (Sausfork), 28 – Martin Janáček (AC Žízeň), 27 – Martin Křížek (AC Radon), 26 – Milan Dobeš (Fan Club), 24 – Martin Špak (Bečov), Grach Santrosyan (Novik), 23 – Konstantin Semenkov (Novik).