Jedno veliké překvapení se událo v okresním futsalovém Mezcal přeboru. Doposud neporažený MASH poprvé padl.


Sausfork B – MASH 14:4
(8:0). Možná to zase tak velké překvapení kola není. Rezerva Sausforku Otovice nastoupila posílena o Radka Kaňoka. A že to byla posila veliká, je jasné z výčtu branek. Kaňok se do listiny střelců zapsal hned sedmkrát. Další tři branky přidal Franta Jílek, dvě pak Tomáš Horn. Pozadu nezůstali ani Michal Čaniga a Michal Křeháček. Za MASH korigovali Pokrupa, Brett a Harvánek. Jednu branku si dali hráči Otovic sami.


Rudá hvězda – Bečov 9:5 (3:2). Až do pátého kola čekali hráči Rudé hvězdy na své první vítězství. Tři body si připsali na úkor Bečova. Střelecky při chuti byl především Láďa Hlavatý, který se trefil čtyřikrát. V trikotu Bečova mířil nejlépe Martin Špak. Dal dvě branky. Rudá hvězda navíc musela postrádat Vaška Zoubka, který byl nejprve napomínán žlutou kartičkou a následně i vyloučen.


Novik – AC Žízeň 9:11 (5:7). Po vítězství Rudé hvězdy bylo jasné, že když Novik nezabere, tak spadne na dno tabulky. Tým poskládaný ze zahraničních hráčů po většinu zápasu s AC Žízeň tahal za kratší konec, a tak spadl na poslední místo. Nejvíce se střelecky v dresu Žízně dařilo Martinovi Janáčkovi, jenž dal pět gólů. O jednu branku pozadu zůstal Milan Novotný. Vítězství pak dotáhli do konce Petr Giertl a Miloslav Otradovec.


Kovomat H+H – Fan Club 7:6 (5:1). V souboji Kovomatu a Fan Clubu byl nejlepším střelcem Milan Dobeš z celku hostí. Jeho čtyři branky jsou úctyhodná porce, ale co je to platné, když se k němu téměř nikdo nepřidal. Vinohradský a Šůla přidali každý po jedné brance. Trojice Vodrážka (3), Koča a Sýkora (oba 2) mířila přesně sedmkrát.


AC Radon – Atletico 6:4 (3:2). Tým AC Radon se díky vítězství nad Atleticem dotáhl na vedoucí MASH. Tři dvoubrankoví střelci, jmenovitě Novák, Křížek a Kryl, měli lví podíl na výhře. Góly Honzy Šmída (2), Michala Hornera a Jakuba Lipperta byly prostě málo.