Pohárový seriál odstartuje turnajem dvojic už tuto neděli 17. ledna v Karlových Varech. Hrát se bude v novotou ještě vonící hale pro míčové sporty v areálu KV Arena.

Karlovarský turnaj pořádá z pověření Komise mládeže ČNS extraligový klub SK Liapor Witte a Karlovarský krajský nohejbalový svaz. Vypsán je pro dvojice dorostu a staršího žactva a hrát se bude současně na dvou vedle sebe postavených dvorcích. Účast se očekává celkem slušná, den před uzávěrkou zaregistrovali pořadatelé přihlášky dvaceti dvojic z deseti klubů. Nejvíce přihlášek přišlo v kategorii dorostu, celkem 13 z osmi oddílů.

Kromě pořádajícího karlovarského klubu přihlásily své naděje oddíly z Českého Brodu, Českých Budějovic, Čakovic, Modřic, Horažďovic, Šacungu, Vsetína, Prostějova a Stříbra.

Turnaj je pro fanoušky nohejbalu volně přístupný a vzhledem k tomu, že svoje zástupce do Varů posílají tři nejlepší celky loňského ročníku dorostenecké ligy (Prostějov, Modřice a Budějovice), dá se čekat i pěkný sportovní zážitek. Turnaj bude slavnostně zahájen v 9:00 hodin.