O uplynulém víkendu ještě startovali na mistrovství republiky dvojic a trojic dorostu v Prostějově. Vzhledem ke složení družstva tvořeného zčásti žáky a děvčaty, se od nich žádné zázraky nečekaly a ani na ně nedošlo.

V sobotním deblovém šampionátu hráli ve dvou sestavách. Zatímco B dvojka ve složení Radek Kříž, Andrea Vavřinová a Veronika Vacková ve skupině neuhrála ani set, A dvojka ve složení Radim Kubín, Tomáš Kříž a Robert Vavřina měla postup do osmičky na dosah ruky. Po prohrách s pozdějšími šampiony ze Stratova a s B dvojkou Semil uhráli dvě velice těsné remízy – s béčkem Prostějova 10:6 a 9:10 a s béčkem Modřic 10:8 a 9:10.

V nedělním turnaji trojic nastoupili Karlovaráci v pozměněných sestavách a dařilo se o chloupek lépe. Béčko v sestavě Vavřinová, Vacková a Vavřina sice ve skupině opět skončilo na 4. nepostupovém místě, ale A trojce, kterou vytvořili Radim Kubín s bratry Křížovými, se postup do play off podařil, když porazili A trojku Semil 10:9 a 10:6 a družstvo TJ Peklo 10:6 a 10:4. V osmičce už bohužel nestačili na později bronzovou trojici Stratova a skončili na 4.-8. místě celkového pořadí.

Medailisté MČR, dvojice: 1. Sokol Stratov B (Kalous, Holas), 2. Sokol Prostějov A (Pacejka, Pírek, Roba), 3. Dynamo České Budějovice (Fík, Matějka, Chalupa), 4. Sokol Stratov A (Strejček, Budkai, Šulc); trojice: 1. Dynamo České Budějovice (Matějka, Fík, Chalupa), 2. Sokol Prostějov A (Pacejka, Pírek, Roba, Pospíšil), 3. Sokol Stratov A (Strejček, Kalous, Holas, Budkai), 4. Kotlářka Praha A (bratři Petrásové, Symerský, Chadim)