V sobotu byly na programu debly a v neděli trojice, v obou disciplínách si zahráli i žáci karlovarského SK Liapor Witte a v obou disciplínách vyšli naprázdno. Ve dvojkách reprezentovaly lázeňský nohejbal dvě sestavy a neuspěla jediná. Kuba Malý s Jiřím Bartoškou prohráli ve skupině nejenom s pozdějšími medailisty, zlatým deblem ze Semil a bronzovým ze Stratova, ale nestačili ani na béčka Modřic a Valašského Meziříčí, a dveře play-off se před nimi zavřely.

Stejně dopadli i Jan Bystřický s Richardem Weiserem, když podlehli áčkům Českých Budějovic a Modřic a béčkům Stratova a domácí Dolní Radechové. Z vítězství se nakonec radovali Potůček s Kábrtem ze Sokola Semily, když ve finále porazili budějovickou sestavu Žikeše s Višváderem a Koudelkou.

 Žádnou díru do světa neudělali karlovarští žáci ani ve trojicích, kde nastoupili Bartoška s Bystřickým, Weiserem a Adamem Srvátkou. Ani jim se nepodařilo postoupit ze skupiny a po prohrách s A trojkou Českých Budějovic, Dolní Radechovou a Valašským Meziříčím pro ně turnaj skončil. Titul vybojovali Marian Příhoda, Jakub Ftačnik a Jan Matkulčík v dresu Sokola Prostějov, když ve finále porazili horažďovické Slavíčka, Hokra, Buriánka a Štěchovou.