V Krajském přeboru družstev žactva Plzeňského a Karlovarského kraje vyhrála družstva žáků SK Liapor v obou kategoriích oba úvodní turnaje. Jako první se odehrál na Svátek práce 1. května turnaj trojic v Hradecku, kde v kategorii staršího žactva zvítězili karlovarští Petr Stýblo, Marek Lebeda a Matěj Sunek a v kategorii mladších žáků pak triumfovali jejich kluboví kolegové Kamil Hušek, Ondra Kalán a Richard Levko.

Sedlec přichystal pro ukrajinské mládežníky zájezd na zápas Aue.
FOTO: Sedlec přichystal pro ukrajinské mládežníky zájezd na zápas Aue

Dokonalý triumf pak přišel týden nato, v neděli 8. května, na turnaji jednotlivců, který pořádal na svých kurtech v areálu v Doubí SK Liapor. V konkurenci 22 singlistů z Hradecka, Stříbra, Zruče--Sence, plzeňské Bílé Hory a domácího SK Liapor bylo k mání celkem šest medailí, když pět jich ukořistili právě mladíci v trikotu SK Liapor.

Memoriál Jiřího Feureisla přetavily v triumf naděje Manchesteru United.
OBRAZEM: První ročník Karlovy Vary Cupu sklidil velký úspěch

V kategorii staršího žactva zvítězil Tobiáš Gregor před Matějem Sunkem a třetí místo obsadil Martin Nesnídal ze Zruče-Sence. V kategorii mladších byla bedna obsazená komplet karlovarskými hráči v pořadí 1. Ondřej Kalán, 2. Kamil Hušek a 3. Matyáš Kornatovský.