Jednu chvíli tu probíhaly současně tři akce – kromě mistrovských zápasů dorostenecké ligy a II. ligy mužů se tady odehrával třetí turnaj Krajského přeboru družstev žactva Plzeňského kraje. Dětmi se to na doubské antuce jen hemžilo, na startovní čáře turnaje vypsaného pro jednotlivce stálo 15 starších a devět mladších žáků, bohužel ale jen ze tří oddílů, když k lítosti pořadatelů přijeli z Plzeňského kraje jen žáci Slavoje Tachov a AC Zruč-Senec. I přes neúčast žáků z Horažďovic, Janovic a Stříbra bylo ale těch, kteří přijeli, tolik, že se turnaj protáhl na téměř pět hodin.

V kategorii starších žáků dominovali hráči AC Zruč-Senec, a to nejenom početně, bylo jich mezi 15 startujícími osm, ale hlavně výkonnostně. Z pěti tříčlenných kvalifikačních skupin jich do finálové šestky postoupilo šest, takže finále připomínalo oddílový přebor. Kluci přitom hráli jako o život a nic si vzájemně nedarovali, takže o pořadí na medailových postech mezi Bočkem, Kubíkem a Urbanem nakonec rozhodoval při stejném počtu bodů poměr balonů ze vzájemných zápasů.

Mezi mladšími žáky převažovaly naděje pořádajícího SK Liapor Witte, kterých bylo mezi devítkou startujících šest a do finálové šestky pustily jen jednoho „cizího". I tady se nakonec počítaly balony, tentokrát ale určily pořadí na 4. až 6. místě. Medailisté byli jasní, domácí Patrik Čikoš nenašel ve finálové šestce přemožitele, druhý Tomáš Rott ze Zruče-Sence prohrál jen s vítězem (kterého přitom předtím v kvalifikaci porazil) a třetí domácí Kuba Krška podlehl pouze prvním dvěma.

Výsledky turnaje, starší žáci: 1. Martin Boček, 2. Jan Kubík, 3. Michal Urban, 4. Michal Hynek, 5. Maxmilián Růžek, 6. Pavel Schicker (všichni AC Zruč-Senec); mladší žáci: 1. Patrik Čikoš (SK Liapor Witte), 2. Tomáš Rott (AC Zruč-Senec), 3. Jakub Krška, 4. Kirill Irinin, 5. Jakub Svoboda, 6. Jiří Malý (všichni SK Liapor Witte).
Průběžné pořadí po 3. turnaji: 1. AC Zruč-Senec (135), 2. SK Liapor Witte (60), 3. Sokol Horažďovice (40), 4. Slavoj Tachov (12), 5. NK Janovice (1), 6. Baník Stříbro (bez bodu).