„V Karlových Varech se v posledních několika letech konaly dva evropské, a dokonce i světový šampionát v naturální kulturistice a fitness, proto jsme se rozhodli tentokrát předvést veřejnosti krásu lidského těla prostřednictvím tří aktuálně nejoblíbenějších fitness kategorií. Konkrétně se jedná o ženské kategorie Bikini Fitness a Sport Model + mužskou kategorii Mr. Physique," poukazoval na úvod promotér soutěže Tomáš Procházka.

Vše vypukne v lázeňském městě v 15.00 hodin, kdy bude na programu první kolo za doprovodu moderátoské dvojice ve složení Jindra Šípková a Martin Maxa, kteří budou soutěží provázet. První přijdou na program Bikini Fitness do 165 cm a nad 165 cm, poté vyjdou na scénu závodníci kategorie Mr. Physique a první kolo zakončí kategorie Sport Model.

„Díky vysoké prestiži, kterou ČSNS, o.s., v posledních letech získala, je značný zájem o účast nejen kompletní špičky českých sportovců, ale též zahraničních závodníků, mezi nimiž nebudou chybět medailisté z evropských i světových šampionátů. Vzhledem k předpokládanému vysokému zájmu ze strany sportovců budeme pravděpodobně nuceni některé kategorie rozdělit na dvě podle výšky jednotlivých účastníků, rozhodně to tedy bude velká podívaná," pochvaloval si Procházka.

Po prvním kole se v rámci doprovodného programu představí karlovarská skupina Abadá Capoeira a hned nato se rozjede druhé kolo. Po něm si vystřihne malé vystoupení zpěvák a patron naturální kulturistiky Martin Maxa.

„Samotná akce nebude pouze přehlídkou krásných těl, ale též setkáním různých osobností ze světa sportu a kultury. Soutěží všechny přítomné provede moderátorská dvojice Jindra Šípková (pozn. red. mistryně Evropy ve fitness) a Martin Maxa, populární zpěvák a sportovec," připomněl Procházka.

Po součtu výsledků pak přijde na pořad zlatý hřeb v podání slavnostního vyhlášení, ve kterém budou korunováni vítězové kategorií Bikini Fitness do 165 cm, Bikini Fitness nad 165 cm, Mr. Physique, Sport Model a budou vyhlášeni také Miss a Mr. Sympatie.

„Pro závodníky i diváky se budeme snažit přichystat maximální komfort, a to nejen v podobě kvalitní soutěžní podívané. Ve foyer malého sálu hotelu Thermal se např. uskuteční prezentace doplňků výživy a další zpestření pro všechny návštěvníky. Celodenní vstupenky za cenu 200 Kč (předprodej) si mohou zakoupit v sídle ČSNS v Karlových Varech ve Svahové ulici, případně objednat na dobírku prostřednictvím e-mailu info@natural-sport.cz," dodal na závěr Procházka.