V závěru září se vydala početná skupina nejdeckého oddílu na třetí kolo krajského přeboru v řecko-římském zápase, které bylo tentokrát na programu v Plzni. „Naši kluci stále útočí na nejvyšší pozice v soutěži družstev, a tak jsme na závody vyslali početnou výpravu," vysvětloval trenér Jakub Odl.

Turnaj se nejen jeho svěřencům povedl na jedničku, když do Nejdku zamířilo dvanáct cenných kovů. „Na prvním místě se umístili David Cvinger, Tomáš Cvinger, Ondra Borůvka, Dan Blažej, Tomáš Filipcsik a Luděk Gondzsala. Stříbro pak vybojovali Alex Treml, Víťa Novotný, Ondra Havelka, Míša Neudert a Jirka Hajný. Jednu bronzovou medaili pak měl na svědomí Láďa Rakyta," podotkl k zisku dvanácti medailí Odl.

Minulý víkend pak zamířili nejdečtí zápasníci na mezinárodní turnaj do Meziboří, kde se sešlo na tradičně dobře obsazeném turnaji 205 zápasníků, a to z Německa, Polska, Slovenska, Maďarska a Česka.

„Naši kluci se opět neztratili a o zlaté medaile se zasloužili Ondra Havelka a Jirka Chadima. Stříbro vybojovali Tomáš Filipcsik, Dan Blažej a David Cvinger. Z bronzu se pak radovali Míša Neudert a Láďa Rakyta. Navíc v soutěži družstev jsme z dvaceti týmů skončili na pěkném pátém místě," uzavřel nejdecký trenér.