Výsledky ankety budou vyhlášeny v pátek 9. března od 19.00 hodin v Grandhotelu Ambassador Národní dům na plese sportovců, který bude na programu již pošestnácté. Slavnostním večerem, ve kterém bude k vidění nabitý kulturní program v čele s kapelou Koala Band, bude provázet moderátor Vlastimil Vlášek.

NOMINAČNÍ LISTINA

Jednotlivci do 15 let
Adam Müller (2003, LK Slovan K. Vary, běh na lyžích).
Marek Štěrba (2004, TJ Slovan K. Vary, orientační běh).
Lukáš Juránek (2002, X-team BaNo K. Vary, triatlon)
Matyáš Bauer (2004, LK Slovan K. Vary, běh na lyžích).
Petr Špreňar (2003, šachový klub KV, šachy)
Filip Zíka (2005, Míra Racing Team Pernink, supermoto).
David Widerwill (2009, motokros).
Heidi Juránková (2002, X-team BaNo K.Vary, triatlon)
Eliška Kučerová (2005, Triatlet K.Vary, atletika, triatlon).
Tereza Kolovratová (2006, LK Slovan K. Vary, běh na lyžích).
Veronika Nováková (2005, TJ Jiskra Nejdek, badminton).
Karolína Juštíková (2004, TJ Slovan K. Vary, plavání).
Nikol Harmašová (2004, TJ Slovan K. Vary, plavání).

Jednotlivci do 18 let
Michaela Lucie Hanzlíková (1999, TJ SKK Mariánské Lázně, krasobruslení).
Kateřina Saligerová (1999, TJ Lokomotiva, šerm kord).
Jana Bulková (2001, SC Start Karlovy Vary, atletika, vrh koulí).
Martin Graiciar (FC Slavia K. Vary – mládež, fotbal).
Jiří Mutínský (2001, FB Hurrican, florbal).
Ondřej Černý (1999, LK Slovan K. Vary, běh na lyžích).
Tomáš Petrák (2000, VK Karlovarsko, volejbal).

Jednotlivci dospělí
Vendula Dušková (1998, SK Kontakt KV, plavání hendikepovaných).
Dana Kušlitová (1990, Spolek BK Lokomotiva K.Vary, basketbal).
Veronika Kubínová (1997, TJ Slovan K. Vary, MTBO).
Eva Lidická (1961, TJ Slavia K. Vary, MTB).
Pavlína Kocurová (1998, SC Start Karlovy Vary, atletika, vrh koulí).
Filip Eberl (1982, X-team BaNo K.Vary, terénní triatlon).
Daniel Pfeffer (1990, VK Karlovarsko 2014, volejbal).
Karel Dušek (1994, X – team BaNo K. Vary, terénní triatlon).
Martin Rubeš (1996, TJ Lokomotiva Karlovy Vary, šerm).
Marek Zmrhal (1993, VK Karlovarsko, volejbal).

Kolektiv žáci
Volejbal mladší žákyně (Volejbalový klub Karlovy Vary, volejbal).
Šerm minižáci (TJ Lokomotiva, šerm).
Basketketbal dívky U12 (Sportovní spolek BK K. Vary, basketbal).
Štafeta starší žáci (LK Slovan K. Vary, běžecké lyžování).
Smíšené družstvo U15 (TJ Jiskra Nejdek, badminton).
Taneční pár – žáci (D-team, latinskoamerické tance).
Štafeta starší žákyně (TJ Slovan K. Vary, plavání).

Kolektivy dorost a dospělí
Štafeta starší dorostenci (LK Slovan K. Vary, běh na lyžích).
Družstvo nohejbalu (SK Liapor Witte Karlovy Vary, nohejbal).
Družstvo florbalu (FB Hurrican, florbal).
Družstvo volejbalistů – kadeti (VK Karlovarsko, volejbal).
Družstvo volejbalistů -muži (VK Karlovarsko, volejbal).

Trenér
Radek Hloušek (1976, FB Hurrican, florbal).
Miroslava Špičková (1973, TopGym, moderní gymnastika).
Jiří Novák (1974, VK Karlovarsko, volejbal).

Osobnost
Jan Tichý (1949, TRI SKI KLUB Karlovy Vary, běh na lyžích).
Josef Bezpalec (1953, SKP Hvězda Karlovy Vary, judo).
Jana Růžičková (1948, volejbal).

Zvláštní ocenění
Štěpánka Řehořková (1964, SK Kontakt K. Vary, plavání hendikepovaných).
Alena Ženíšková (1963, SK Kontakt K. Vary, plavání hendikepovaných).
Michaela Vinšová Tůmová (1978, SK Kontakt K. Vary, plavání hendikepovaných).
Jarmila Kadeřábková (1938, TJ Slovan Karlovy Vary, cvičitelka).

V Kolové se uskutečnil zimní turnaj v petanque.
OBRAZEM: Zimní kolovský turnaj v petanque