Jediným zástupcem Karlovarska mezi nimi byl 63letý Karel Rouča, kterého body vyjeté při dvou startech vynesly do první dvacítky celkového pořadí, a ve své kategorii mužů nad 60 let skončil třetí. Pohárová série se skládala z pěti závodů, konaly se ale jen čtyři: 25. ledna zimní triatlon v Jablonci, 1. února zimní duatlon v Chuchli, 8. února zimní triatlon v Hlinsku a 1. března Viessmann Jesenický zimní triatlon. Poslední závod, který se měl jet 9. března ve Vimperku, byl nakonec zrušen.

Český pohár v zimním triatlonu, konečné výsledky, muži nad 60 let: 1. Miloš Smrčka (B a H Triatlon České Budějovice) 279,39, 2. Rostislav Puščizna (Havířov) 273,57, 3. Karel Rouča (Slavia K. Vary) 182,68 bodu.

Vítězové ostatních kategorií, junioři: 1. Jiří Moravec (KB OEZ Letohrad); muži do 39 let: 1. Pavel Jindra (Eleven-Rubena); muži do 49 let: 1. Libor Holub (Exit team); muži do 59 let: 1. Jan Martínek (TK Vyšehrad Praha); ženy do 39 let: 1. Helena Erbenová (Eleven-Rubena); ženy do 49 let: 1. Šárka Grabmüllerová (B a H Triatlon České Budějovice).