Do nich naskočí i SK Liapor Karlovy Vary, který bude usilovat o postup přes Šacung Benešov. „Půjde o souboj třetího a šestého týmu po základní části, ale v play-off se vše maže a začíná nová soutěž,“ upozorňuje hrající trenér Liaporu Jan Vanke.

KSD: Dorostenci Staré Vody slavili v Nejdku vysokou výhru 7:1.
KRAJSKÉ SOUTĚŽE DOROSTU: Stará Voda slavila v Nejdku vysokou výhru

A ví proč. „Šacung jsem sledoval a musím říct, že každým kolem rostl, zlepšoval se, sehrával, a kdyby byla soutěž delší, tak by určitě neskončil na šesté příčce,“ poukazuje Vanke.

Navíc Šacung dorazí do Varů ověnčen tituly juniorských mistrů světa ve dvojicích i trojicích.

„Soupeř disponuje mladými hráči, kteří minutý týden dosáhli na tituly mistrů světa, takže určitě budou chtít ukázat své ambice i v souboji s námi,“ má jasno Vanke.

Čtvrtfinále, které se hraje na dvě vítězná utkání, zahájí varští nohejbalisté v sobotu 25. září od 14.00 hodin v domácím prostředí v Doubí.

SK Liapor Karlovy Vary, nohejbal.SK Liapor Karlovy Vary, nohejbal.Zdroj: Daniel Seifert„Do série budeme vstupovat jako favorit a rádi bychom tuto roli uhájili. Důležité je, že hrajeme doma, takže budeme chtít využít domácího prostředí,“ přeje si Vanke.

„Hráči jsou připraveni a natěšeni,“ prozradil atmosféru v týmu před úvodním zápasem čtvrtfinálové série karlovarský trenér.

„Chtěli bychom duel zvládnout, abychom mohli ke druhému zápasu odjet s čistou hlavou,“ říká k druhému utkání, které odehraje Liapor v úterý 28. září na kurtech Benešova.

„Na druhou stranu se v play-off může stát cokoliv, proto k tomu musí hráči přistoupit zodpovědně,“ zdůrazňuje závěrem Vanke.