Nohejbalový turnaj se tradičně odehraje v tělocvičně Základní školy v Kyselce. „Prozatím máme přihlášeno jedenáct týmů, takže jedno místo je ještě volné, to ale určitě zaplníme," poukazuje za organizátora turnaje Ladislav Kába.  Na turnaji se tedy představí po doplnění dvanáct týmů, které budou rozděleny do dvou šestičlenných skupin, kde se utkají systémem každý s každým ve dvou setech.


„Bude se hrát na dva sety, takže je možné, že v některých zápasech bude k vidění dělba bodů," zdůraznil Kába. Z každé skupiny postoupí dva nejlepší do semifinále, kde se střetne první ze skupiny A s druhým ze skupiny B a naopak. Poté přijde na program duel o třetí místo a poté finále. „Tímto bychom chtěli pozvat širokou veřejnost na nevšední podívanou," láká nejen nohejbalové nadšence do Kyselky Kába.


Připraven bude i nohejbalový bufet, který je přímo v budově tělocvičny. „Určitě se bude na co koukat. Poděkovat bych chtěl za podporu obcím Velichov, Šemnice a Kyselka, ale také mediálnímu partnerovi akce Karlovarskému deníku a firmě Garmond. Bez jejich pomoci bychom těžko turnaj uskutečnili," dodal závěrem Kába.