Sokol Modřice 6
SK Liapor Witte 0

Skutečnost, že ani nejbláznivější výsledek už nemohl na pořadí v horní polovině extraligové tabulky nic změnit, nebyla pro lázeňský tým tou správnou motivací. „Nicméně chtěli jsme to odehrát důstojně, a v úvodu utkání to dokonce vypadalo, že to tak bude. V první dvojce Vanke s Babkou prohráli až posledním balonem ve 3. setu a vzdorovali i Kokštein s Chytrou, kteří prohráli dvakrát 10:9. Jenže trojky nám nevyšly, domácí celkem lehce obě vyhráli, a už jsme se vezli," přiblížil průběh prvních čtyř zápasů vedoucí karlovarského A mužstva František Veselý.

Za stavu 4:0 poslal karlovarský trenér do boje veterány Veselého s Kubínem a málem se zrodilo překvapení. Kdysi „neporazitelný" debl, jako by se rozvzpomenul na staré časy, vyhrál první set, a po třísetové prohře 9:10, 10:9, 10:8 odešel ze hřiště se vztyčenými hlavami. Hořkou tečkou za utkáním byla prohra Vládi Babky v singlu, jak jinak než dvakrát 10:9.

„Výsledek je to dost krutý, ale koneckonců zasloužený. Jestli tohle utkání mělo něco napovědět o play-off, tak jsme museli domácím zamotat hlavy. Moc jsme jim toho nepředvedli, možná vůbec nic," přiznává s trpkým humorem Veselý.

„Jediné, co je pozitivní, že jsme udělali radost modřickým fandům. Snad jsme si aspoň neudělali moc velkou ostudu," dodává.