„Tým Vsetína tvoří především mladí hráči, kteří se prezentují bojovnou a agresivní hrou,“ upozorňoval na hru soupeře kapitán Liaporu Jan Vanke. Vsetín vstoupil do nové sezony remízou 5:5 s Čelákovicemi, když musel oželet služby absentujícího Jana Chalupy. „Zápas byl odehrán ve velkém tempu a byl to boj o každý bod,“ poukazoval k utkání soupeře Vanke.

„Myslím si, že přesně tohle pojetí hry lze očekávat od soupeře v sobotním zápase,“ přemítal kapitán Varů. Zápas druhé kola základní části se netradičně odehraje ve sportovní hale na Jízdárenské v Tuhnicích, a to od 14.00 hodin. „Počasí zatím nepřeje venkovním zápasu, když antuka na nohejbalových dvorcích v Doubí nemá dosud ideální herní vlastnosti,“ přiblížil Vanke, proč se duel odehraje v hale.

„Myslím si, že hala bude více vyhovovat soupeři, neboť mají agresivnější typy hráčů, kteří mohou využívat vysokých odskoků míče,“ zamyslel se Vanke. Vary však chtějí v domácím prostředí uspět a přidat do kolonky výher číslo dvě. „Na naší straně bude znalost místního prostředí a zkušenosti. Bude to střet agresivního a bojovného mladí ze Vsetína s naším zkušeným týmem,“ upozorňoval Vanke. Spoléhat tak budou hráči Liaporu také na podporu svých fanoušků. „Rád bych pozval všechny diváky, aby nám vytvořili bouřlivou domácí kulisu,“ dodal závěrem šéf karlovarské kabiny.

Fotbalisté Sokolova na podzim v domácím prostředí porazili Písek 2-1.
Sokolov se dnes představí v Písku