„Se zápasem jsem spokojený,“ chválil si první výhru v základní části soutěže kapitán Karlových Varů Jan Vanke. Samotný zápas dobře rozehrála karlovarská dvojka Jakub Medek, Tomáš Bíbr, která získala první bod. Druhý pak přidala dvojice Jan Vanke a Michal Kokštein, když druhý jmenovaný zaskočil za absentujícího Dana Putíka.

Posléze však Šacung dokázal urvat bod v trojkách, když porazil karlovarský triumvirát ve složení Jakub Medek, Karel Hron a Tomáš Bíbr. „Benešov předvedl nejlepší svůj výkon v zápase,“ uznává výkon soupeře Vanke.

VK ČEZ Karlovarsko. Ilustrační foto.
Liberec bojoval v lázních o naději. Tu mu odstřelili střídající mladíci Varů

Během zápasu trojic nepomohlo Liaporu ani dvojité střídání, když si vystřihl premiéru v karlovarském dresu také Filip Hokr, juniorský mistr světa z loňského roku, a na kurt se dostal také Matěj Medek.

To však bylo ze strany domácích vše. Zbylé zápasy si karlovarská nohejbalová družina pohlídala. Vankeho trojice s Lukášem Tolarem a Michalem Kokšteinem zvládla oba své zápasy a navýšila vedení na 4:1.

Ve třetí dvojici se představili karlovarští mladíci Jan Tolar a Filip Hokr, kteří svůj zápas vyhráli a zvýšili vedení Liaporu na 5:1. Vše pak stvrdil v singlu Karel Hron, který získal pro barvy Liaporu šestý bod.

Povltavská FA vyrabovala Drahovice, kde vyhrála nad výběrem karlovarské Slavie 3:2.
PODÍVEJTE SE: Povltavská přichystala Slavii šok, urvala tři body

„S výsledkem 6:1 jsme spokojeni,“ chválil si vysoké vítězství Vanke. V sobotu 9. dubna pak čeká nohejbalisty Liaporu domácí premiéra.

„Už vyhlížíme první domácí utkání, které se netradičně odehraje ve sportovní hale na Jízdárenské v Tuhnicích, kde budeme hostit silného rivala Vsetín,“ dodal závěrem karlovarský kapitán.