„V našich možnostech je uspořádat soutěže až tří výkonnostních úrovní. Kromě krajských a okresních přeborů, určených pro družstva hráčů, kteří už přece jenom něco umí, vypisujeme už čtvrtým rokem i soutěž neregistrovaných, určenou pro týmy, které s nohejbalem teprve začínají. Dveře u nás mají otevřené všichni, kdo jsou ochotni podřídit se velice jednoduchým pravidlům," slibuje předseda KKNS Vladimír Hlavatý.

V rozpisu soutěže neregistrovaných vychází KKNS vstříc zejména partám nadšenců, kteří za zády nemají zázemí tělovýchovné jednoty či sportovního klubu.

„Dá se to zvládnout za pár stovek ročně. Počet hráčů v družstvu jsme redukovali na pět, což je tak akorát, aby se vešli do jednoho auta a nenaskakovaly jim náklady na dopravu, a startovné jsme rovněž stanovili jen tak vysoké, aby pokrylo náklady pořadatelů. Účastníci soutěže dokonce ani nemusí mít vlastní hřiště, v minulých letech už jsme měli v soutěži družstva, která všechno odehrála na hřištích soupeřů," přibližuje podmínky účasti v soutěži neregistrovaných Hlavatý.

Soutěže jsou otevřeny všem zájemcům ze všech tří okresů Karlovarského kraje. Pro bližší informace stačí poslat mail na nohejbalový krajský svaz nohejbal.kvary@seznam.cz nebo zavolat na 606 748 494.