O víkendu bude Bochov hostit seriál mistrovství České republiky v trialu jednotlivců. Zamíří tam nejlepší trialisté republiky, se kterými se na tratích představí i domácí borci v dresu Trial Team Bochov.

Tradičně tak bude k vidění hodně vyhledávaný závod pod názvem Bochovské šlapačky, který notně podpořily město Bochov a tamní Sbor dobrovolných hasičů. „Určitě bychom chtěli jak městu Bochov, tak i hasičům poděkovat za velkou podporu při pořádání těchto závodů," vzkazuje jeden z organizátorů akce, Josef Roštejnský z Trial teamu Bochov, který závody pořádá.

I letos se bude startovat na bochovském náměstí, a to v sobotu 23. června od 12.30 hodin, v neděli 24. června pak v 10.00 hodin, za účasti špičkových trialistů z Německa, Rakouska a Česka.

„Připravili jsme celkem deset kontrolních úseků na tři kola v lesích okolo Bochova a jako loni kontrolní úsek číslo deset je připraven přímo na bochovském náměstí. V sobotu po závodě pak vystoupí v exhibici motocyklový kaskadér Miroslav Lisý a na své si přijdou i příznivci hasičského sportu, pro které tamní hasiči připravili ukázku tohoto sportu. Program pak bude pokračovat živou kapelou a následně oldies diskotékou. Občerstvení je zajištěno. Rádi všechny příznivce kvalitního trialu v Bochově přivítáme," láká diváky na trialové závody Roštejnský.