Futsal: Hrát se bude v lázních i Chodově

Karlovy Vary – Dnes, tedy v pátek 16. ledna uzavřou třinácté kolo krajského přeboru ve futsale dvě utkání. Ve sportovní hale basketbalové Lokomotivy v Karlových Varech přivítají Termiti Loket od 19.15 hodin karlovarskou Slavii. Od 20.00 hodin se pak proti sobě postaví v chodovské sportovní hale místní Titanic a Lítov.

Kyselka a Bečov vstoupí do kadaňského turnaje

Karlovy Vary – Je to tady. O víkendu se v nedaleké Kadani opět rozjede naplné obrátky zimní turnaj na umělé trávě. A opět se na turnaji představí i dva účastníci okresního přeboru Karlovarska, a to SK Kyselka a Slavoj Bečov, který vystřídal na turnaji celek TJ Stružná. Tradičně se bude hrát podle platných pravidel kopané systémem každý s každým dvakrát pětačtyřicet minut, což přinese každému týmu sedm kvalitních soubojů v rámci zimní přípravy. Mimo Kyselky a Bečova se na turnaji představí kadaňský dorost, SKP Kadaň, Vilémov, Libědice, Krasný Dvůr a nováček Rašovice. Turnaj začne prvním kolem v neděli 18. ledna a skončí sedmým kolem v sobotu 1. března.
1. kolo, 18. ledna, neděle: Kadaň dorost – Vilémov (9.00), Rašovice – SKP Kadaň (11.00), Libědice – Kyselka (13.00), Bečov – Krásný Dvůr (15.00).

Vedoucí Vřesová se představí v Ostrově

Ostrov – HC Čerti Ostrov v rámci patnáctého kola Krajské ligy Karlovarského kraje v hokeji museli doma skousnout prohru 2:12 v duelu s Trstěnicemi. O nic lehčí úlohu nebudou mít ani v sobotu 17. ledna na svém stadionu. tam totiž přivítají od 16.15 hodin vedoucí celek tabulky HC PK Vřesovou.

Berani z Bernova se představí v Sokolově

Bernov – Vedoucí celek Kynšperského poháru v ledním hokeji HC Berani Bernov se představí v rámci patnáctého kola soutěže v sobotu 17. ledna na sokolovském zimním stadionu. Tam se proti nim postaví od 20.15 hodin Tučnáci z Chebu. Berani tak budou proti poslednímu týmu tabulky hájit pozici favorita, což slibuje gólové hody. navíc soupeře od sebe dělí v tabulce propastných šestnáct bodů.

FK Stará Chodovská hledá soupeře

Karlovy Vary – Fotbalový tým FK Stará Chodovská hledá soupeře na neděli 1. března 2015 k přípravnému duelu, který by začal ve 13.00 hodin. Utkání by se odehrálo na UMT v Královském Poříčí. V případě zájmu kontaktujte Martina Hejnu na tel. 603 702 221 nebo e-mail: martin.hejna@centrum.cz.

RGC pořádá gymnastický nábor

Karlovy Vary - Rhythmic Gymnastics Club Karlovy Vary, oddíl moderní gymnastiky přichystal na leden nábor, ve kterém bude hledat nové naděje moderní gymnastiky. Přihlásit se mohou dívky vě věku od čtyř do šesti let. Nábor bude na pořadu v sobotu 17. ledna od 9.30 – 11.30 hodin ve dvorské tělocvičně místní základní školy.

Házenkářky jedou do Karviné

 Cheb – V sobotu 17. ledna se konají napříč republikou turnaje ligy starších žaček. Hrát se bude v Karviné, Ivančicích, Olomouci, Tachově a ve Veselí na Moravě.Mladé házenkářky Lokomotivy Cheb čeká náročná cesta. Byly nalosovány do skupiny I., a ta se koná právě v Karviné. Postupně nastoupí proti Sokolu Vršovice, HC Háje, Jiskře Havlíčkův Brod A a nakonec proti pořádajícímu Sokolu Karviná. Všechna utkání se hrají během jednoho dne.

V KV Areně se hrají jen tři hokejová utkání

Karlovy Vary – Multifunkční KV Arena o tomto víkendu hostí jen tři utkání. Všechna klání se hrají v neděli a dvě v malé hale. Ve velké hale budou hráči A týmu hostit od 15:30 hodin celek Olomouce. V malé hale pak nastoupí žáci ročníku 2002 a 2004 proti Kadani. První zápas začíná v 9 hodin. Odpoledne, přesněji v 16:00, poměří síly mladší dorost s celkem Písku.

Sokolov prověří Mariánské Lázně

Sokolov – První zápas zimní přípravy sehrají fotbalisté druholigového FK Baník Sokolov. V sobotu na své umělce v areálu Baníku přivítají divizní Viktorii Mariánské Lázně. Úvodní výkop je na programu v 11 hodin.

Varští Buldoci se představí v Plzni

Karlovy Vary – Zimní přípravu zahájili i karlovarští Buldoci. První přípravný zápas odehrají svěřenci Karla Tichoty už tuto sobotu, tedy 17. ledna. Na hřišti v Luční ulici v Plzni si to rozdají s juniorkou Viktorie Plzeň. Utkání začíná v 10:30 hodin.

Rebel Nejdek se představí v Plzni

Nejdek – Hokejisté Rebelu Nejdek se o víkendu představí v Plzni. Přesněji v hale na Košutce, a to v sobotu odpoledne. Soupeřem aktuálnímu lídrovi tabulky z Krušných hor bude celek HC Chotíkov. Duel začíná v 17:30 hodin.
Program kola: Pubec Plzeň – Třemošná, HK Rokycany – Božkov, Klatovy B – Kaznějov, Chotíkov – Nejdek.

Sokolov se chystá na hokejové derby

Sokolov – Druholigoví hokejisté Baníku čeká v sobotu od 17:30 hodin západočeské derby. V Sokolově se představí celek Klatov. Utkání má jasného favorita. Svěřenci sokolovského trenéra Mikuláše Antonika jsou v tabulce na třetím místě. Klatovy se pak krčí na předposlední příčce. „Cíle je jasný. Musíme vyhrát," znějí hlasy ze šatny Baníku. Jenomže derby může dopadnout jakkoliv. Hosté přijedou v co možná nejsilnější sestavě a nedají Baníku nic zadarmo. Další zápas pak Sokolov odehraje hned ve středu, kdy bude hostem kolínských Kozlů.

VK ČEZ přivítá Příbram

Karlovy Vary - V sobotu od 18 hodin se v hale Lokomotivy v Jízdárenské ulici v Tuhnicích rozehraje další utkání volejbalové Uniqa extraligy mužů. VK ČEZ Karlovarsko přivítá příbramské Kocoury. Domácí borci, jako druhý celek v tabulce, je v utkání jasným favoritem a měl by si na své konto připsat další výhru.