Ale pěkně po pořádku. Na Zimním poháru desetiletých plavců, který hostila České Lípa, se představil v barvách Slovanu Jan Kolovrátek, který přetavil své čtyři starty ve tři osobní rekordy a také cenné stříbro na sto metrů prsa či čtvrté místo na padesát metrů prsa. Neztratila se však ani jeho sestra Agáta Kolovrátková, která ve čtyřech startech zaznamenala dva osobní rekordy.

Karlovarští plavci se poté představili v Domažlicích, kde se zúčastnili Zimního poháru jedenáctiletých. Dva cenné kovy vyplavala Slovanu Kateřina Žikešová, která si vystřihla šest startů a také dva ve štafetách. Bilance? Na sto metrů znak druhé místo, sto metrů prsa příčka třetí. Navíc ve zbývajících startech se karlovarská plavkyně vždy umístila mezi nejlepší osmičkou a k tomu jako bonus přihodila pět osobních rekordů.

Tereza Stracheová skončila v Domažlicích dvakrát mezi elitní osmičkou, k tomu si pak vylepšila osobní rekord. Ještě lépe si pak počínal v bazénu Oliver Tóth, který v šesti startech dosáhl na čtyři nové osobní rekordy a tři si pak posunula Amelie Mašková a jeden pak Gita Částková. Osobní rekord si připsala na účet také Kateřina Ševčíková.

Na Zimním mistrovství republiky dvanáctiletých, které se odehrálo na Kladně, se představila Anna Burešová, která připsala na účet jeden osobní rekord, a stejně si počínala i její klubová kolegyně Barbora Škábová. Vidět byli plavecké naděje z lázeňského města také v Jihlavě, kde bylo na programu mistrovství republiky U13. Na závodech se představily plavkyně Kateřina Krejčová a Julie Tóthová, které doplnil Timm Šmehlík, který si ve třech vystoupeních vylepšil jednou osobní rekord.

Další zastávkou bylo Zimní mistrovství republiky čtrnáctiletých v Prostějově. Tam se nejvíce dařilo Rozálii Brožíkové, která přetavila čtyři starty v jeden osobní rekord a dvě umístění mezi elitní desítkou. Dále se pak na závodech představila Emma Částková, která si vylepšila jeden osobní rekord a vše uzavřela Berenika Vondráčková.

Nakonec to nejlepší. Na Zimním mistrovství republiky dorostu a dospělých, které se odehrálo na plzeňských Slovanech přineslo karlovarskému klubu cenný kov. Zasloužil se o něj v kategorii dorostu Daniel Háček, který se představil ve čtyřech rozplavbách, ve kterých přetavil vystoupení na padesát metrů znak v zlatou medaili, čímž tak obhájil mistrovský titul z letního mistrovství. K tomu přidal karlovarský šikula dvě účasti ve finále.

Dále se představil z Plzni Simion Dunaev, který si vystřihl dva starty v kategorii Open. Karlovarské barvy pak v Plzeňském kraji ještě hájily Viktorie Kadlecová, Natálie Röslerová a Juliette Farrant, která si vylepšila jeden osobní rekord.