Vstup do sezony se hokejbalistům Karlových Varů vůbec nevydařil. Pro zranění a pracovní povinnosti hrálo CSKA zejména zápasy venku v hodně kombinované sestavě, což se podepsalo na výsledcích (Třemošná - K. Vary 4:1, Dobřany 3:4 sn, Hostivař - K. Vary 5:3, Suchdol - K. Vary 8:2).

Karlovarské může mrzet hlavně série čtyř prohraných zápasů o jedinou branku (Nové Strašecí - K. Vary 2:1, K. Vary - Rakovník 3:4, Kovo - K. Vary 3:2, Ďáblové - K. Vary 2:1 sn), kdy hlavně prohra doma s posledním Rakovníkem byla opravdovou ztrátou bodů.
Velká škoda byla také zápasu na Kovu, kdy byli hráči Varů pár minut od senzačního vítězství, a nakonec neměli ani bod.


Předváděná hra se však zápas od zápasu zlepšovala a v domácím prostředí potom Karlovarští zahájili boj o odpoutání se ode dna tabulky, což se jim díky lepší produktivitě začalo, až na celkově nepovedený zápas s Mostem, dařit (K. Vary - Alpiq Kladno 7:2, K. Vary - Most 4:7, K. Vary - Litice 4:3, K. Vary - Třemošná 2:3 sn, K. Vary - Dobřany 5:4, K. Vary - Suchdol 2:3 sn a K. Vary - Hostivař 4:1).


Pro jarní část by chtělo zapracovat na samostatných nájezdech, protože CSKA 3 ze 4 soubojů o bonusový bod prohrálo a těchto bodů je rozhodně také škoda. Ale pokud chtějí Karlovy Vary pomýšlet na příčky zajišťující postup do vyřazovacích bojů, tak musí na jaře bodovat co nejvíce za tři body, ale i tak budou mít co dělat.


Útočník CSKA Čestmír Bruštík je nejlepší střelec soutěže a celkově pak šestý v kanadském bodování. Jeho výkonů a produktivity si všiml extraligový Most a vzal si ho na střídavý start. V minulosti tam již dřive hrál extraligu dorostu a jiné mládežnické soutěže. Ve třech zápasech, jež odehrál v trikotu Mostu, zaznamenal pět kanadských bodů za dvě branky a tři asistence. Ve statistice průměru bodů na zápas je na druhém místě v extralize. Což je úctyhodný počin. (dv)