Už šestým kolem pokračoval okresní přebor futsalistů Mezcal. Nejvíce branek padlo v utkání Bečova s Novikem. Celkem čtyřiadvacetkrát si mohli diváci zakřičet gól.

MASH – Atletico 6:3 (3:1). Doposud vedoucí tým soutěže MASH bojoval o další body s Atleticem. „Doktoři“ od prvních minut plnili roli favorita a bez větších problémů si dokráčeli pro další tři body do tabulky. Na vítězství MASH se nejvíce podíleli střelci Míra Žid (2), Miroslav Holub, Roman Nyč, Marek Vít a Marcel Harvánek. Za hosty se prosadili Honza Bural (2) a Michal Horner. Rozhodčí Špak a Kozák udělili dvě žluté karty domácím i hostům. Michal Horner se navíc musel předčasně poroučet pod sprchy.

Fan Club – AC Radon 2:12 (1:5). Po šestém kole se hráči AC Radon dostali do čela okresního přeboru, když si s chutí zastříleli proti Fan Clubu. Jakub Kryl a Petr Belbl mířili přesně hned čtyřikrát. Tomáš Hron vsítil hattrick a poslední trefu Radonu si připsal Patrik Novák. Tomáš Vinohradský korigoval stav zápasu z pohledu Fan Clubu dvěma brankami.

AC Žízeň – Kovomat H+H 3:6 (1:2). V trikotu AC Žízeň se prosadila pouze dvojice Milan Novotný (2) – Miloslav Otradovec. Za Kovomat mířila přesně hned pětice borců a Honza Budil se trefil dvakrát.

Bečov – Novik 14:10 (10:2). Střelecké dostihy, které se jen tak nevidí. Poločas 10:2 hovořil jasně pro Bečov. Jenomže druhá půle skončila výsledkem 4:8 pro Novik, a tak diváci viděli během jednoho utkání hned čtyřiadvacet branek. Sedm přesných tref si na svůj účet připsal Martin Špak z Bečova a také Grach Santrosyan z Noviku.

Sausfork B – Rudá hvězda 9:7 (5:3). Rezerva otovického Sausforku se díky vítězství nad Rudou hvězdou posunula na třetí místo tabulky a s jednapadesáti brankami na účtě patří mezi nejproduktivnější celky v soutěži. Branky tohoto duelu stříleli otovičtí Michal Čaniga (3), Franta Jílek (2), Tomáš Jílek (2), Tomáš Horn a Honza Tolar. Za Rudou hvězdu pak Miloslav Németh (4), Pavel Čonka, Daniel Kaplan a Láďa Hlavatý.