Čtvrteční podvečer tradičně patřil v lázeňském městě v Parkhotelu Richmond v rámci galavečera vyhlášení Ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2011 města Karlovy Vary a SUK, které společně pořádala agentura ČOK CZ, ČSTV, Deník ve spolupráci se statutárním městem Karlovy Vary Cheb a Sportovní unií Karlovarska. 

Nejdříve na řadu přišla ocenění města Karlovy Vary, která si postupně odnášely nejen sportovní naděje, ale také ostřílení borci. Vše pak zakončila Cena primátora města Karlovy Vary, kterou obdržel za celoživotní práci v tělovýchově pan Otakar VaněkPoté přišla na programu ocenění Sportovní unie Karlovarska. Osobností sportovního roku 2011 se stal žokej Josef Váňa. Oceněn byl i božídarský lyžař Lukáš Bauer, který si odnesl cenu v kategorii dospělých jednotlivci. I letos se vyhlašovala cena Sportovní hvězda Deníku, kterou si vysloužili za své úspěchy fotbalisté FK Nejdek.

Ocenění:

Sportovci města Karlovy Vary
Jednotlivci, mládež
Žáci:
Monika Pachtová (TJ Slovan, plavání) – Letní MČR – 6. místo 200 VZ; 2. místo 800 VZ; 3. místo 400 VZ; 5. 100 M; 5. 100 VZ Zimní MČR – 6. místo 200 VZ; 3. místo 800 VZ; 11. 50 VZ; 5. 400 VZ; 6. místo 100 M. Multiutkání juniorů středoevropských států Maďarsko – 3. místo štafeta 4x 200 VZ; 3. místo družstva ČR v konečném umístění družstev
Tereza Markusková (Sportovní stáj Donthová, Jezdectví – drezura) – MR – 1. místo oblastní mistrovství Karlovarského kraje – 1. místo ve výkonnostním žebříčku ČR drezura pony, Heroutice – 1 místo v drezurním poháru pony
Martin Rubeš (TJ Lokomotiva, šerm, kord) – MR – 1. místo, MS Jordánsko- 18. místo, ČP žáků – 1. místo, Český pohár kadetů – 1. místo Evropský pohár Klagenfurt – 1. Místo, Evropský pohár Bonn – 2. místo Cheleng Wroclaw – 1. místo.
Lukáš Minařík (SKP Hvězda K. Vary, judo) – MR – 3. místo.

Dorost, junioři:
Petra Flekačová (SK Kontakt, plavání tělesně postižených) – MČR Brno – 2. místo 100 Z; 4. místo 400 VZ; 2. místo 50 VZ; 2. místo 100 VZ; 1. místo štafeta, Český pohár v plavání tělesně postižených – 3. místo v juniorské kategorii Evropské hry handicapované mládeže Brno – 1. místo 50 Z; 2. místo 50 VZ; 3. místo 100 Z; 3. místo 100 VZ; 2. místo štafeta.
Filip Halada (TJ Thermia K. Vary, basketbal) – Účast na mistrovství Evropy v červenci 2011 v bosenském Sarajevu, kde s reprezentačním výběrem obsadil 3. místo.
Jan Vanke (SK Liapor Witte, nohejbal) – Nominován do reprezentace ČR pro evropský šampionát konaný v říjnu 2011 na Korsice, kde se v disciplíně trojic umístili na 2. místě.
Petra Nováková (LK Slovan, lyžování – běh) – Český pohár – 1 místo celkově, Český pohár – 1. místo ve sprintu, 1. místo na dlouhých tratích, mistryně ČR ve sprintu, ve skiduatlonu, vítězka 6 závodů ČP EYOF Liberec – 6. místo 7,5 km klasicky, 6. místo 5 km volně MS juniorů Estonsko- 18. místo ve sprintu 1/4 finále, 17. místo 10 km skiduatlonu, členka reprez. družstva juniorek. 6. místo M-ČR 2011 a 2. místo v žebříčku kategorie C pro rok 2012.

Kolektivy:
Tým juniorů HC Energie Karlovy Vary (lední hokej) – v sezoně 2010/2011 – 2. místo v extralize juniorů, Světový pohár nejlepších juniorských týmů Omsk – 2. místo.
Ženy BK Lokomotiva (basketbal) – Postup do čtvrtfinále play-off Excelsior ženské basketbalové ligy – 7. místo.
Extraligové A mužstvo SK Liapor Witte (nohejbal) – extraliga – 2. místo, Turnaj Poslední smeč 2011 – 1. místo.

Trenér roku:
Martin Rubeš starší (TJ Lokomotiva, šerm, kord) – Jako trenér 7 x titul mistrů ČR ( 3 x individuální a 4 x družstva); trenér kadetských a juniorských reprezentantů; státní trenér reprezentantů ČR – kadetů.

Cena primátora Města Karlovy Vary
Otakar Vaněk – za jeho celoživotní práci v tělovýchově. Pan Vaněk se dne 15. 1. 2012 dožil krásných 90 let a celý svůj život zasvětil sportu ať už jako trenér, funkcionář a posledních 35 let jako bafuňář a hospodář největší TJ Slovan Karlovy Vary. 

Sportovci
Sportovní unie Karlovarska
Jednotlivci mládež
Marek Ptáček (AC Start K. Vary, atletika) – MR 1. místo 800 m, LODM 5. místo 300 m, 3. místo v republik. tabulkách na 800 m.
Michal Novák (LK Slovan K. Vary, lyžování – běh) – 5 x 1. místo na závodech Českého poháru, mistr republiky ve skiduatlonu na 10 km, 2. místo celkově v ml. dorostu v Českém poháru.
Martin Rubeš ( TJ Lokomotiva K.Vary ( šerm, kord) – MR 1. místo, ČP žáků 1. místo, ČP kadetů 1. místo, evropský pohár kadetů 1. místo a 2. místo, MS v Jordánsku 18. místo.
Nikol Moravcová (TJ Lokomotiva K. Vary, šerm, kord) – MR 1. místo, ČP 1. místo.
Marek Opočenský (SKP Hvězda K.Vary, karate JKA) – MR 1. místo, 2 x 1. místo národní poháry karate.

Junioři, dospělí:
Petra Nováková (LK Slovan K. Vary, lyžování – běh) – ČP 1. místo celkově, ČP 1. místo ve sprintu, 1. místo na dlouhých tratích, mistryně ČR ve sprintu, ve skiduatlonu, vítězka 6 závodů ČP, EYOF Liberec 6. místo 7,5 km klasicky, 6. místo 5 km volně, MS juniorů Estonsko 18. místo ve sprintu 1 finále, 17. místo 10 km skiduatlon, členka reprez. družstva juniorek.
Lukáš Bauer (Dukla Liberec – odchovanec LK Slovan K. Vary lyžování – běh) – žije a trénuje na Božím Daru, Tour de SKI 3. místo, SP 4. místo, MR 1. místo 15 km volně.
Martin Smolík (TJ Slávia K. Vary, triatlon (kvadriatlon)- Vítěz Karlovarského poháru v triatlonu, MS 2. místo v kvadriatlonu v kategorii nad 40 let. Aktivní triatlonista a předseda TJ Slávia.
Michal Landiga (TJ Slávia K. Vary, triatlon (biatlon) – Úspěšný reprezentant našeho regionu v kategorii nad 50 let, 3 x titul mistra republiky, 3. místo v biatlonu MR, MR v triatlonu 2. místo, 2. místo v lize běžců, vítěz karlovarského poháru v triatlonu.

Trenér roku:
Arnošt Ptáček (AC Start K. Vary, atletika) – trenér atletického oddílu AC Start a trenér atleta M. Ptáčka.

Kolektivy, mládež:
TJ Lokomotiva K. Vary (šerm, kadeti) – Rubeš, Novotný, Fleisig (MR 1. místo).
BK Lokomotiva K. Vary (mladší dorostenky, basketbal) – 2. místo dorostenecká liga, postup do extraligy.

Kolektivy, junioři, dospělí:
TJ MDDM Ostrov (seniorky, twirling) – mistryně republiky, 6. místo na ME.

Handicapovaný kolektiv:
SK Kontakt K. Vary (plavání tělesně postižených) – ČP celkové 2. místo – Milan Man, Petra Flekačová, Vendula Dušková, David Burger, Jakub Voráček.

Sportovní hvězda Deníku:
FK Nejdek (A tým, fotbal): Vítěz krajské I. B třídy 2011, vítěz krajského poháru mužů 2011, účastník republikového poháru Ondrášovka Cupu 2011.

Sportovní osobnost roku:
Josef Váňa (Chyše, jezdectví) – Vítěz Velké pardubické steeplechase 2011, trenér vítězných dostihových koní na drahách v Čechách a Evropě.