O první cenný kov se zasloužil Jan Kolovrátek na Letním poháru desetiletých plavců, který hostilo Kladno. Ten se svými skvělými výkony nominoval hned do šesti startů, a parádní vystoupení přetavil v závodě na padesát metrů prsa v cenné stříbro.

Další cinkot zaznamenala výprava Slovanu na Letním poháru jedenáctiletých plavců v Náchodě, kde dosáhla na stupně vítězů Kateřina Žikešová, která si vyplavala na padesát metrů motýlek třetí místo.

Starorolské fotbalové naděje ovládly krajskou soutěž žáků.
PODÍVEJTE SE: Starorolské fotbalové naděje ovládly krajskou soutěž žáků

Medailovou radost, která byla zlatá, si připsali Slovaňáci v Plzni, kde se představili na Letním mistrovství České republiky v kategorii staršího žactva. Mistrovský titul si vyplavala na Slovanech Rozálie Brožíková, která opanovala závod na padesát metrů volným způsobem.

Historii klubu pak přepsal na Letním mistrovství České republiky v Liberci Daniel Háček, ten uspěl v závodě padesát metrů znak, kde nenašel přemožitele, a po zásluze dosáhl na mistrovský titul.

Letní pohár ČR U10, Kladno: Kolovrátek Jan – 6 startů, 2. místo na 50 m prsa, Kolovrátková Agáta, 6 startů.
Letní pohár ČR U11, Náchod: Částková Gita, 1 start, Stracheová Tereza, 6 startů, Ševčíková Kateřina, 1 start, Žikešová Kateřina, 6 startů, 3. místo na 50 m motýlek, Tóth Oliver, 5 startů.
Letní MČR staršího žactva, Plzeň – Slovany: Brožíková Rozálie, 1. místo na 50 m volný způsob, 6. místo na 100 volný způsob, štafeta 4 x 50 volný způsob, 5. místo, Brožíková, Částková, Krejčová, Vondráčková.
Letní MČR juniorů, Liberec: Háček Daniel, 1. místo na 50 m znak, Kadlecová Viktorie, 3 starty a 3 výrazné osobní rekordy.