V soutěži těch starších v Domažlicích hájily karlovarské barvy Klára Macháčková a Alžběta Braunová. Klárka byla přijata na pět startů a všechny zaplavala v osobních rekordech, Líza startovala ve dvou disciplínách.

Početnější skupina čtyř děvčat a jednoho chlapce se nominovala na pohárovou soutěž desetiletých do Jindřichova Hradce. Nejlépe z nich zaplavala Nicole Harmašová, která absolvovala šest startů a v pěti si vylepšila svoje osobní maxima, pokaždé se umístila nejhůře desátá a domů si dovezla bronzovou medaili z polohového závodu na 200 m a k tomu dvě „bramborové".

Podobně úspěšná byla i Karolína Juštíková, která zaplavala pět osobních rekordů a na stovce motýlem skončila těsně pod bednou, a neztratily se ani Viktorka Meruňková s Adélkou Zátkovou, obě si svoje maxima vylepšily o cenné vteřiny. Všechny čtyři pak startovaly v obou štafetách, polohové i kraulové, a v konkurenci nejlepších českých plaveckých oddílů vybojovaly 5. a 7. místo.

Vůbec nejlepší umístění pro Karlovy Vary v Jindřichově Hradci vybojoval jediný kluk v celé výpravě Angelosd Eleftheriadis. Na svoje konto si připsal jedno 2., jedno 3., dvě 4., 6. a 8. místo a to je velice slušná osobní bilance.