Zítra pokračuje nabitý program CITY TRIATHLONU dalšími závody. V sobotním dopoledni přijde na pořad od 10.00 hodin na koupališti Rolava Geis Baby Duathlon, který je určen nejmenším sportovcům, kteří si užijí kombinaci běhu a cyklistiky. Sobotní odpoledne bude patřit amatérským a rekreačním triatlonistům, které čeká závod Age Groups.

Ten je součástí Českého poháru, na jeho startu ale nebudou chybět ani úplní začátečníci. Užijí si stejné tratě a stejně profesionální podmínky jako účastníci Světového poháru, jejich závodní vzdálenosti však budou poloviční – 750 m plavání, 20 km cyklistiky a 5 km běhu.

CITY TRIATHLON 2022, III. část: Český pohár, Age Groups.
Karlovy Vary se navléknou do triatlonového hávu. Dorazí světová esa

V neděli udělá zlatou tečku za triatlonovým maraton Světový pohár žen a mužů v olympijském triatlonu. Na start prestižního závodu se postaví devět českých reprezentantů, ale také olympijská vítězka Gwen Jorgensenová nebo Morgan Pearson, stříbrný medailista z posledního finálového závodu mistrovství světa. Ženy odstartují v 10.00 hodin, muži pak v 15.00 hodin. Informace o závodech najdete na www.citytriathlon.cz.