Basketbalistky Lokomotivy se představily na palubovce Kary Trutnov. I když tři čtvrtiny vedly, tak nakonec odešly ze hřiště poraženy poměrem 78:46.
Přestože Karlovaračky bojovaly, více než tři čtvrtiny utkání vedly a zejména v první polovině zápasu favorizovaný tým domácích přehrávaly, závěrečných osm minut utkání se bohužel projevila daleko větší zkušenost hráček Trutnova.

Ty dokázaly přidat v závěru ke zkušenosti i na agresivitě a otočily do té doby pro karlovarský tým výborně rozehrané utkání.

„Přesto musíme holky zejména za první část utkání pochválit. Prostě škoda. Snad se k nám přikloní štěstí již v dalším, tentokrát prvním domácím utkání kalendářního roku 2012, kdy ve středu 4. ledna od 17:30 hodin budeme hostit tým z jihu Čech, BK Strakonice,“ poznamenal po zápase manažer Lokomotivy Roman Maleček.

Na závěr ještě připojil: „Všem příznivcům basketbalu posílám přání krásného prožití svátků vánočních a všeho nej v novém roce,“ doplnil Maleček.

Kara Trutnov - Loko K. Vary 78:65 (11:25, 31:37, 46:50).

Body: Šnajdrová Hana 22, Mišurová Darina 21, Nováková Kateřina 13, Záplatová Petra 7, Hindráková Kateřina 5, Komžíková Iva 5, Vacková Andrea 3, Větrovcová Lenka 2, Kozumplíková Katka 0, Mäkitalo Anni 0, Mervínská Gabriela 0, Skokanová Anežka 0 - Sedláčková Blanka 17, Muchová Michaela 14, Krč-Turbova Lucia 9, Kučerová Šárka 8, Houdková Jana 6, Pospíšilová Šárka 6, Bestagno Martina 3, Novocká Barbora 2, Letková Martina 0, Řeháčková Adéla 0, Vážanová Martina 0. Střelba 3b.: 22/8:17/6. Sřelba 2b.: 41/21:42/17 TH: 15/12:17/13. Doskoky: 33:29 Chyby: 15:20. Rozhodčí: Macela Miroslav, Lukeš Libor. Komisař: Bruna Karel.