Deset zápasů = desátá výhra. To je bilance futsalistů HRB Královské Poříčí po jedenáctém kole krajského přeboru. Tentokrát hráči Královského Poříčí potopili v pořadí druhý chodovský Titanic a na čele tabulky si tak vytvořili již šestibodový náskok před druhou Slavií Karlovy Vary, jelikož Titanic padl až na třetí příčku. Slavie si totiž v rámci derby poradila s týmem Jenišova. Ten pak určitě nebude na uplynulý pátek v dobrém vzpomínat. Na programu měl totiž dvě utkání, obě pak prohrál. To druhé s rezervou karlovarských Draků. Březovské Flamengo si pak s přehledem poradilo s Rádem a FutFet zvládl souboj o poslední příčku tabulky, kam usadil tým Dolního Rychnova. Dvanácté kolo soutěže bude na programu až ve čtvrtek 26. ledna, kdy se představí od 19.45 hodin v hale sokolovského gymnázia proti Královskému Poříčí karlovarský FutFet. V pátek 27. ledna se pak přebor přestěhuje do haly basketbalové Lokomotivy v Karlových Varech. Od 18.00 hodin se tu utká Slavie s Dolním Rychnovem, od 19.00 hodin Draci B s Titanikem a vše zakončí od 20.00 hodin duel Jenišova s Flamengem Březová.

Výsledky, krajský přebor:

FC Tenis Dolní Rychnov – FutFet Karlovy Vary 5:10 (4:6). Důležitou výhru FutFetu zařídil čtyřmi góly Martin Sikora, třemi René Ludvík, dvěma Pavel Hřib a jedním Michal Kováč. Za Rychnov korigoval ukazatel skóre dvěma góly Jaroslav Sekáč a jedním Tomáš Bílý, Jakub Šalena a Roman Nedbal. Rozhodčí: Vošmik, Melničuk. ŽK: 1:0.
Flamengo Březová – ASK N.O. Rád 5:2 (1:0). Dva góly vítěze obstaral Martin Koco a po jedné brance pak zaznamenali i jeho spoluhráči Petr Peterka, Pavel Neuman a Pavel Živný. Za Rád korigovali ukazatel skóre do konečné podoby Lukáš Tamajka a Pavel Zvada, Rozhodčí: Novotný, Hlavatý.
FC Jenišov – Draci Karlovy Vary „B“ 2:7 (0:3). Derby rozhodli ve prospěch rezervy Draků dvěma zásahy do černého Marek Nykodým a Jan Veszpremi. Další branky Draků měli na svědomí Slavomír Radzoň, Tomáš Oslovič a David Vysekal. O dvě branky Jenišova se podělili Jan Nerad a David Gubetina. Rozhodčí: Štěřík, Vošmik. ŽK: 1:0.
Titanic Chodov – HRB Královské Poříčí 2:5 (0:2). Souboj o čelo tabulky vyzněl pro tým Poříčí, za který se dvakrát střelecky prosadil Jiří Šellong a jednou pak Tomáš Bereczký, Petr Kopřiva a Jiří Prchal. Za Chodov se poté radovali ze vstřelené branky Jan Dušek a Lukáš Kočí. Rozhodčí: Vošmik, Štěřík. ŽK: 3:2.
Slavia Karlovy Vary – FC Jenišov 8:3 (1:2). Ani ve druhém derby se Jenišovu nedařilo, když v dresu Slavie třikrát skóroval Lukáš Lorenc, dvakrát Jakub Kolář a jednou Petr Diviš, Ondřej Kothera a Petr Florián. Porážku zmírnil dvěma góly David Gubetina a jedním Miloš Gojkovič. Rozhodčí: Vošmik, Štěřík.