V sobotu pořádala TJ Bílá Hora 3. turnaj Grand prix ČR U15, na kterém karlovarskou badmintonovou školu reprezentovalo šest hráček: Denisa Antošová a Romana Vatashchuk ze Slovanu Karlovy Vary a kvarteto Jiskry Witte Nejdek ve složení Katka Kozáková, Mai Nguyenová, Sára Zahálková a Simona Špuláková. Děvčata vybojovala čtyři medaile a Denisa Antošová se stříbrem ze singlu kvalifikovala na áčkový turnaj do Prahy.

Z výsledků U15, dvouhra: 2. Antošová, 5.-8. Špuláková, Nguyen a Vatashchuk, 9.-12. Kozáková; čtyřhra: 1. Vatashchuk, A. Raitmayerová (Bílá Hora), 3. Zahálková, Kozáková, 5.-7. Nguyen, Špuláková a Antošová, N. Raitmayerová (Bílá Hora); mix: 2. Antošová, Herzog (USK Plzeň).

V neděli se do Plzně vydali žáci, které čekal druhý turnaj série Grand prix ČR U13. Nejdecký badminton na něm reprezentovali Simona Špuláková, Matěj Hampl, Honza Lukeš, Ondra Šilhan a Tomáš Novák, který si u Radbuzy odbyl svou turnajovou premiéru, v dresu Slovanu pak nastoupili Klára Košťálová, Romana Vatashchuk, Tereza Došková a Ondra Šimek. Úspěšnější byla děvčata, která stála na nejvyšším stupínku ve všech disciplínách - Romana Vatashchuk brala zlato v singlu a s domácí Raitmayerovou v deblu a Simona Špuláková triumfovala s doubraveckým Viktorou v mixu. Na GPA do Českého Těšína si vybojovaly postup Špuláková a Vatashchuk.

Z výsledků U13, dvouhra děvčat: 1. Vatashchuk, 2. Špuláková - 9.-16. Došková a Košťálová; dvouhra chlapců: 9.-16. Hampl, 17.-29. Novák, Šilhan, Lukeš a Šimek; čtyřhra děvčat: 1. Vatashchuk, A. Raitmayerová, 2. Špuláková, Hlušičková (Bílá Hora) - 5.-8. Došková, Košťálová; čtyřhra chlapců: 5.-8. Hampl, Lukeš, 9.-14. Novák, Šilhan a Šimek, Blažek (Dobřany); mix: 1. Špuláková, Viktora (Doubravka), 3.-4. Šilhan, Vatashchuk a Hampl, Hlušičková, 5.-8. Šimek, Košťálová, 9.-16. Lukeš, Došková.⋌