Naopak vyrazí do ulic krajských měst! Loňský první ročník Street Floorball League slavil velký úspěch, nejlepší týmy z městských turnajů se utkaly ve finále v rámci MS 2018 a premiérový titul v utkání hraném v plné O2 areně vybojovali borci z Jaroměře. Hráči ani fanoušci se nemohli dočkat odvety a už je to tady! Letos se bude hrát postupně na šesti místech, v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Karlových Varech, Ostravě, Praze a Brně.

Příležitost pro ty, kteří si v Karlových Varech chtějí vyzkoušet trojkový florbal pod širým nebem, přijde poslední červencový víkend – v sobotu 27. července. Prostor před hotelem Thermal nabídne turnaj ve společné kategorii mužů, žen i smíšených týmů s pěti až deseti hráči. Ti musí být starší 15 let a v uplynulé sezóně 2018/2019 za sebou nesmí mít start v nejvyšších soutěžích Českého florbalu. U žen žádné omezení neplatí. Turnajová utkání se hrají ve formátu tři na tři, bez gólmanů, na malé branky a na hřišti o rozměrech 24 x 12 metrů.

Street Floorball League je příležitostí i pro ty, kdo s florbalem nemají žádné zkušenosti. Pokud si chcete užít letošní léto s florbalem, přihlaste se co nejdříve! Veškeré informace včetně registračního formuláře naleznete na webu www.streetfloorball.cz.