Sokol Slaný              5
SK Liapor Witte B    5
Duel, na který pořekadlo „každý chvilku tahá pilku" padne jako ušité. Domácí byli od začátku o krok vepředu, ale karlovarská squadrra vždycky dokázala vyrovnat a nakonec dokázala vyrovnat i dvoubodové vedení, když Slánští za stavu 3:3 odskočili na 5:3.

Zásluhu na slušném výsledku mají zejména veteráni. Nejprve Franta Veselý s „Matesem" Kubínem v deblu vyrovnávali na 1:1, pak v trojce spolu Martinem Čermákem na 2:2, pak Čermák v singlu na 3:3, potom opět Veselý s Kubínem snižovali na 5:4 a nakonec Čermák s Kubou Malým vybojovali i důležitý pátý bod.

A dokonce mohlo být i lépe. Hned v prvním deblu Čermák s Valentou po vyhraném prvním setu nakonec prohráli posledním možným míčem 10:9 ve 3. setu a velice vyrovnaný duel sehráli Veselý s Kubínem a Čermákem i ve druhém zápase trojic, kde se ale nakonec v koncovce štěstí přiklonilo k domácím.
Trenér byl po utkání spokojený nejenom s výsledkem. „Výsledek byl spravedlivý na obě strany, hrálo se férově, bez jakýchkoli excesů a zásluhu na tom mají kromě hráčů obou mužstev i oba rozhodčí, za což jim patří poděkování," nešetřil chválou Tomáš Veselý.