Kolem rybníka tak bylo k vidění celkem třicet odvážlivců, mezi kterými nechyběly ani dvě ženy. Uloveno bylo během závodu, který probíhal pět hodin, 149 kusů ryb o celkové délce 3 859 cm. Na háčcích tak uvízlo během závodů, které se uskutečnily za velkého vedra, 56 kaprů, 47 plotic, 19 cejnů, 15 okounů a 12 kusů ostatních druhů ryb.

Nakonec se rybářská štěstěna přiklonila k Jiřímu Krochovi, který vylovil na Vojkováku dvaadvacet ryb o délce 471 cm, za což si vysloužil celkové vítězství, které tradičně bylo odměněno vepřovou kýtou, rybářským prutem, dalšími drobnostmi a hlavně porcelánovým pohárem pro vítěze závodů. Na druhém místě skončil za chycených 14 ryb o celkové míře 423 cm Josef Voda. Na stupních vítězů, a to na třetím místě, je doplnil Jiří Králíček, který vytáhl z rybníka třináct kousků, jež dohromady daly 397 cm.

Bronzový medailista Jiří Králíček pak uspěl ještě jednou, a to v soutěži o největší úlovek závodu, když ulovil kapra, který měřil 39 cm, a po zásluze si za největší úlovek odnesl pěknou odměnu v podobě vepřové hlavy.

„Odměněno bylo celkem deset nejlepších rybářů, ale také dvě ženy, a to Lenka Bauerová a Jaroslava Jindrová. Závody proběhly za slunečného počasí a tradičně sklidily velké ovace. Velké poděkování patří našim sponzorům za jejich vstřícnost," poohlédl se za závody hospodář božičanského MO Václav Šnajdr.

„Děkujeme rozhodčím, organizátorům a i těm, kteří zajišťovali občerstvení. U pípy stál Jiří Krieglstein, za grilem se potili Vlasta Šnajdr a Petr Šmejkal, o donášku k soutěžícím se starali Zdenka Hrnková a Václav Šnajdr," přidal poděkování jednatel MO Božičany Jaroslav Šimek.