V oficiálně čtrnáctém kole krajského přeboru ve futsale si připsali cenné vítězství futsalisté Dolního Rychnova, kteří dokázali obrat v derby o všechny body tým březovského Flamenga. Na tři body se tentokrát hodně zapotil chodovský Titanic, který nakonec uspěl v přestřelce s týmem Jenišova. Úspěch pak slavil i rádský ASK, který si připsal na své konto výhru nad výběrem FutFetu. Spanilá jízda futsalistů Královského Poříčí stále pokračuje, i když tentokrát neztratili ani bod, a naopak další tři si připsali do tabulky za vítězství nad rezervou karlovarských Draků. V pátek 17. února bude pokračovat krajský přebor třemi zápasy. Všechny budou na programu v hale basketbalové Lokomotivy v lázních. Od 18.00 hodin změří své síly Titanic s varskou Slavií. Od 19.00 hodin pak bude na programu souboj FutFetu a Jenišova a vše zakončí od 20.00 hodin duel Dolního Rychnova s Draky B.

Výsledky, krajský přebor

ASK N.O. Rád – FutFet Karlovy Vary 5:2 (4:0). Pohodovou výhru Rádu zařídil dvěma góly Martin Richter a jedním pak Jaromír Král, Jakub Straka a Richard Žiga. O dvě brankové radosti Futfetu se pak zasloužili Michal Kováč a Jiří Osten.
Flamengo Březová – FC Tenis Dolní Rychnov 5:8 (3:4). Třetí výhru v soutěži Rychnovákům zařídili hned tři autoři dvou gólů, a to Petr Kalabza, Tomáš Král a Marek Tuschinovski. O zbylé dva zásahy vítěze se pak podělili Jakub Neudert a Evžen Klemm. V dresu Flamenga se poté blýskl hattrickem Daniel Sys a jednou se radovali ze vstřelené branky Pavel Neumann a Jan Michálek.
FC Jenišov – Titanic Chodov 7:8 (3:3). Gólovou přestřelku podpořili třemi góly Chodováci Lukáš Kočí a Bernard Zucker. Jednou pak skórovali i jejich spoluhráči Josef Švéda a Ludvík Galla. O sedm branek Jenišova se podělili čtyřmi zásahy David Gubetina, dvěma Tomáš Rákosník a jedním Jan Nerad.
Draci Karlovy Vary „B“- HRB Královské Poříčí 2:4 (0:1). Třináctou výhru hostů v řadě za sebou vystřílel dvěma góly Marek Kratochvíl a jednou brankou Jiří Prchal a Josef Gvizd. V dresu rezervy Draků se radovali ze vstřelené branky Marián Kolesnáč mladší a David Vysekal.