V posledním vystoupení totiž sledge hokejisté osmi ligových klubů odehráli zápasy o konečné umístění. Nechyběli u toho ani hráči SKV Sharks Karlovy Vary, kteří se střetli s pražskou Spartou o ligový bronz. Neúspěšně. Tým z lázní totiž zamířil do Brna v řádně okleštěné sestavě, i přesto tým Sparty pozlobil.

Nakonec se však z bronzových medailí radovali Pražané, kteří vyhráli 3:1. Hráči Sharks vstoupili do utkání o bronz aktivněji, ale výraznější šance si nevytvořili, poté už převzala otěže Sparta, a tak šancí začalo přibývat na obou stranách. Jako první se dostal do brejku karlovarský kapitán Michal Geier, který ale nezakončil přesně, na druhé straně zahrozili Frolík a v závěru také Raul se Zdeňkem Krupičkou. Ve druhé třetině pokračovala převaha Sparty a ta ji také dokázala gólově zužitkovat, když se dvakrát prosadil Zdeněk Krupička.

Ten se nejprve sám dostal do úniku a po povedené kličce poslal puk pod tělem varského brankáře Bohumíra Macha, poté jen doklepl přesně servírovaný kotouč do odkryté branky. I v poslední části hry Sparta pokračovala ve své převaze, kterou ve 36. minutě korunoval Zdeněk Krupička zkompletovaným hattrickem. Sparta už poté spíše dohrávala a držela si bezpečný náskok, přesto ještě své vítězství ohrozila. Dvě minuty před koncem totiž snížil karlovarský Karel Wágner, a v závěru navíc nabídla Sparta soupeři přesilovou hru. Dokonce ani s šesti hráči na ledové ploše už se ale Karlovy Vary neprosadily, a utkání tak vyhráli sledge hokejisté z Prahy v poměru 3:1. Mistrovský titul pak obhájili hráči Zlína, když ve finále porazili Mustangy z Pardubic vysoko 7:5.

E.P.C. Management Česká sledge hokejová liga, O 3. místo

HC Sparta Praha (sledge) – SKV Sharks Karlovy Vary 3:1 (0:0, 2:0, 1:1). Branky a nahrávky: 19. Krupička Z., 20. Krupička Z. (Raul, Novotný), 36. Krupička Z. (Raul) – 43. Wágner (Berger). Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1.

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Zapletal, Krupička J., Novotný – Krupička Z., Raul, Frolík, Pšenčík, Nachtigalová, Trefný.

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger, Wágner – Michalčín, Schneider, Haas, Kovářík, Geier, Karafiát.

Konečné pořadí: 1. SHK LAPP Zlín, 2. SHK Mustangové AUTO IN Pardubice, 3. HC Sparta Praha (sledge), 4. SKV Sharks Karlovy Vary, 5. SOHO Olomoučtí Kohouti, 6. HC Sledge Studénka, 7. HC Litvínov, 8. HC Motor České Budějovice (sledge).