Ve druhém utkání sledgehokejové série o ligový bronz si připsali hráči karlovarského SKV Sharks na své konto v utkání s pražskou Spartou druhou porážku, tentokrát po samostatných nájezdech 2:3, a ve Sportmall lize tak obsadili konečné čtvrté místo.

Druhý zápas série o třetí místo načala obě mužstva v klidném tempu. V šesté minutě se nejdříve zastřeloval pražský útočník Zdeněk Krupička, když jeho střelecký pokus rozezvučel konstrukci karlovarské branky. Pak se do gólové šance dostali Žraloci Nejedlý a Švec, ale ani jeden nedokázal poslat puk za záda sparťanského brankáře Vápenky. První branky se dočkali diváci až v přesilové hře, když na trestné lavici pykal karlovarský Nejedlý. Zdeněk Krupička vyjel z rohu do kličky gólmanovi, ten záměr kapitána Sparty přečetl, ale puk se znovu odrazil na útočníkovu hokejku a do prázdné branky už se Krupičkovi skórovalo snadno. Vstřelená branka hráče Sparty řádně nakopla, ale ti už brankáře Karlových Varů Janouška překonat nedokázali. Naopak ve druhé třetině se karta obrátila. Žraloci přidali na obrátkách a hráči Sparty se měli co otáčet. Karlovaráci proměnili svůj tlak ve vyrovnání ve 21. minutě, když se po důrazu před brankou Sparty střelecky prosadil Nejedlý.

Po vyrovnávací brance stále tlak hráčů Sharks rostl, z čehož pramenila i další branka, o kterou se zasloužil na začátku 24. minuty kapitán karlovarského mužstva Jiří Berger. Bojovně naladění Žraloci útočili, ale postupem času jim řádně zvlhnul střelecký prach. Toho pak ve třetí třetině brankově využil sparťanský Zdeněk Krupička, když svou povedenou střelou vymetl pavučiny z růžku karlovarské branky. Hra se poté přelévala ze strany na stranu, oba týmy chtěly rozhodnout. Tempo hry s blížícím se koncem hrací doby rostlo, ale vítězná branka nepadla. Rozuzlení tak muselo přijít v samostatných nájezdech. Všichni sparťané uspěli, postupně zamířili přesně Dobruský, Zikmund a Zdeněk Krupička. Za Žraloky zvládl nájezd jen Jiří Berger ve druhé sérii, a tak si rozhodující a bronzový gól připsal do statistiky Martin Zikmund.

Sparta Praha 3
SKV Sharks K. Vary 2

po samostatných nájezdech
Branky: 10. Z. Krupička (J. Krupička), 31. Z. Krupička (Klíma), rozhodující nájezd Zikmund - 21. Nejedlý (Hrbek, J. Berger), 24. J. Berger (Hrbek). Třetiny: 1:0, 0:2, 1:0. Rozhodčí: Vaněk, Synek. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 4.
Sparta Praha: Vápenka – Z. Krupička, Němec, J. Krupička, Záluský, Dobruský, Zikmund, Klíma, Podhradský, Žižka, Würtherle.
Sharks: Janoušek - Hrbek, J. Berger, Nejedlý, Čolič, J. Švec, Lindák, Forgo, Očenášek.⋌