V sobotu, tedy 24. února, byl na programu závod klasickou technikou, kdy závodníci zdolávali tratě od 7,5 do 15 km. V mladších dorostenkách, kategorii U15, dosáhla na stříbro Lucie Kleinová. Bramborovou medaili pak přidal v mladších dorostencích U15 Adam Müller.

Husarský kousek se pak povedl Slovanu v kategorii mladšího dorostu U14, když se seřadili hned tři závodníci v trikotu karlovarského klubu za sebou v elitní desítce. Sedmé místo obsadil Václav Bešta, osmé Kryštof Zatloukal a deváté Robin Husák.

V dorostenkách starších se nejlépe umístila v barvách LK Slovan Barbora Žampachová, která dojela na šestém místě, osmou příčku pak přidala Karolína Pavlasová.

Medailovou sbírku rozšířil Slovanu na patnáctikilometrové trati Jakub Walchetseder, který bral bronz, hned za ním pak zakončil závod Ondřej Černý, který tak dosáhl na nepopulární brambory.

Neděle pak přinesla závod v norském sprintu. Pro životní výsledek si na své osmnácté narozeniny dojel Adam Picura, který si připsal na účet cenný bronz. Další skvělý výsledek přidal Robin Husák, který vybojoval 6. příčku. Na malé pódium se dostala také na 5. místě Štěpánka Slívová a na 6. místě Barbora Žampachová. Mezi muži se 6. umístil Ondřej Černý.

Na 8. místě se ve svých kategoriích umístili Karolína Pavlasová, Lucka Kleinová, Jakub Walchetseder a Václav Bešta a pro 9. místo si dojel Adam Müller.