VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sokolováci Ivana Sekyrová a Pavel Procházka si doběhli pro vítězství

Ostrov – Předposlední závod Ligy běžců Karlovarského kraje Běh 17. listopadu se odehrál v sobotu v Ostrově.

15.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jiří Linhart

Závod, který pořádal atletický oddíl TJ MDDM Ostrov, se běžel zároveň jako Mistrovství Karlovarského kraje v krosu. Závod byl vypsán jako veřejný pro všechny kategorie a běhalo se na standardních tratích v ostrovském zámeckém parku. Připraveno bylo hned několik věkových kategorií.

V hlavním závodě mužů, který se běžel na trati 8 700 metrů, si prvenství v Ostrově vyběhal Pavel Procházka z AK Sokolov, který dokončil závod v čase 31:55. Na druhém místě skončil Aleš Ritter z Lazy Dog 32:07. Na bronzový stupínek poté vystoupal třetí Vojtěch Dědek z karlovarského AC Start, který proťal cílovou pásku v čase 32:18.

V kategorii žen obhájila na trase 5 200 metrů titul Ivana Sekyrová z AK Sokolov, která zaběhla čas 22:02. Na druhém místě doběhla v čase 22:27 Hana Kolářová z CUBE Teamu. Pro třetí místo si pak v ostrovském zámeckém parku doběhla Michala Kočkovská z VTŽ Chomutov.

V kategorii veteránů narozených v roce 1970 a starších si nejlépe vedl Milan Kožák z AC Start Karlovy Vary, který dokončil trasu 8 700 metrů v čase 32:41. Druhé místo si za čas 33:13 odvezl plzeňský František Šika. Pro bronz si pak doběhl Michal Landiga z LK Abertamy.

V kategorii veteránek si na trase 5 200 metrů připsala triumf Helena Rejsková z karlovarského Slovanu, která zaběhla čas 23:39. Na druhém místě skončila Martina Kabilová z ACES KV a třetí pak Eva Hejtmánková z LK Abertamy.

Výsledky 33. ročníku Běhu 17. listopadu a Mistrovství Karlovarského kraje v krosu

Výsledková listina, rodiče s dětmi do 6 let (2003 a mladší): 1. Karolínka Kunzová (2204, Fitness Atlantis), Daniel Déc (2005, ŠAK Chodov), 3. Johanka Nováčková (Ostrov); nejmladší žáci (2001 – 2004), 550 metrů: 1. Vít Jiskra (Triatlet KV, 1:58), Adam Pinc (TJ MDDM Ostrov, 2:04), 3. Marek Liška (Cykloteam Ostrov, 2:06), 4. Kašák (Baník Sokolov, 2:08), 5. Karel Gabriel (SKP Union Cheb, 2:10); nejmladší žákyně (2001 – 2004), 550 metrů: 1. Kristýna Sedlecká (LK Abertamy, 2:02), 2. Daniela Krýslová (SKP Union Cheb, 2:06), 3. Michaela Beková (ŠAK Chodov, 2:09), 4. Karolína Poláková (Triatlet KV, 2:11), 5. Romana Škrnová (SKP Union Cheb, 2:12), 6. Adéla Petele (Triatlet KV, 2:15); nejmladší žáci (1999 – 2000), 870 metrů: 1. Aleš Jiskra (Triatlet KV, 2:48), 2. Jiří Loufek (Triatlet KV, 2:50), 3. Martin Svoboda (AK Žatec, 2:56), 4. David Novotný (Triatlet KV, 3:04), 5. Jiří Stark (ŠAK Chodov, 3:04); nejmladší žákyně (1999 – 2000), 870 metrů: 1. Jana Novotná (Triatlet KV, 2:59), 2. Eliška Brožková (TJ MDDM Ostrov, 3:02), 3. Markéta Pincová (TJ MDDM Ostrov, 3:02), 4. Tereza Sekyrová (AK Sokolov, 3:07), 5. Michaela Kalousková (AK Sokolov, 3:08), 6. Aneta Tiralová (SKP Union Cheb, 3:24), 7. Vaness Černá (AK Most, 3:25), 8. Sandra Dvořáková (TJ MDDM Ostrov, 3:25), 9. Eliška Plávková (Triatlet KV, 3:26), 10. Kristýna Utíkalová (SKP Union Cheb, 3:27); mladší žáci (1997 – 1998), 1200 metrů: 1. Jan Sedlecký (LK Slovan KV, 3:49), 2. Jan Mikeska (AK Sokolov, 3:53), 3. Gustav Seifert (AK Žatec, 3:56), 4. Vladimír Friš (Triatlet KV, 4:05), 5. Filip Sochůrek (Triatlet KV, 4:06); mladší žákyně (1997 – 1998), 1200 metrů: 1. Markéta Lubinová (LK Slovan KV, 4:04), 2. Sára Janušková (SKP Union Cheb, 4:06), 3. Barbora Pribičinová (Triatlet KV, 4:12), 4. Nikola Desenská (SKP Union Cheb (4:16), 5. Adéla Civínová (AK Most, 4:18); starší žáci (1995 – 1996), 2630 metrů: 1. Jakub Ficenec (Triatlet KV, 9:02), 2. Jan Zahradník (VTŽ Chomutov, 9:23), 3. Filip Hradil (AK Bílina, 9:35), 4. Marek Ptáček (AC Start KV, 9:42), 5. Jakub Horák (AC Start KV, 9:45); starší žákyně (1995 – 1996), 1800 metrů: 1. Gabriela Pelešková (AK Most, 7:20), 2. Grabriela Kůrková (ASK Elna Počerady, 7:30), 3. Karolína Kanalošová (AK Sokolov, 7:47), 4. Kristína Kováčová (TJ MDDM Stará Role, 8:01), 5. Lucie Hynlová (AK Most, 8:06); dorostenci (1993 – 1994), 4380 metrů: 1. Jiří Gregor (SKP Union Cheb, 15.04), 2. Tomáš Píša (Triatlet KV, 15:12), 3. David Špindler (AC M. Lázně, 15:42), 4. Jiří Deskatello (AC Most, 15:53), 5. Matěj Vrba (Triatlet KV, 16:26); dorostenky (1993 – 1994), 2940 metrů: 1. Adéla Vavřínová (SKP Union Cheb, 13:05), 2. Michaela Hadašová (SKP Union Cheb, 13:25), 3. Adéla Kapferová (AK Bílina, 13:35); juniorky (1991 – 1992), 5200 metrů: 1. Lenka Látalová (AC Start KV, 28:50); ženy (1990 a starší), 5200 metrů: 1. Ivana Sekyrová (AK Sokolov, 22:02), 2. Hana Kolářová (CUBE Team, 22:27), 3. Michala Kočovská (VTŽ Chomutov, 23:09), 4. Bára Hrušková (AC Start KV, 24:50), 5. Eva Roudnická (AK Sokolov, 30:00); veteránky (1975 a starší), 5200 metrů: 1. Helena Rejsková (TJ Slovan KV, 23:39), 2. Martina Kabilová (ACES KV, 25:11), 3. Eva Hejtmánková (LK Abertamy, 25:16), 4. Iveta Vyšínová (Karlovy Vary, 26:49), 5. Simona Pribičinová (Triatlet KV, 28:10); muži (1990 a starší), 8700 metrů: 1. Pavel Procházka (AK Sokolov, 31:55), 2. Aleš Ritter (Lazy Dog, 32:07), 3. Vojtěch Dědek (AC Start KV, 32:18), 4. Jakub Janoušek (Slavia Plzeň, 32:31), 5. Jan Krupička (AC Start KV, 32:41); veteráni (1970 a starší), 8700 metrů: 1. Milan Kožák (AC Start KV, 32:41), 2. František Šika (AC Trial Plzeň, 33:13), 3. Michal Landiga (LK Abertamy,1957), 4. Miroslav Švehla (Triatlet KV, 35:11), 5. Zdeněk Brůžek (VTŽ Chomutov, 35:48).

Mistrovství Karlovarského kraje v krosu, mladší žáci (1997 – 1998), 1200 metrů: 1. Jan Mikeska (AK Sokolov, 3:53), 2. Vladimír Friš (Triatlet KV, 4:05), 3. Filip Sochůrek (Triatlet KV, 4:06); mladší žákyně (1997 – 1998), 1200 metrů: 1. Sára Janoušková (SKP Union Cheb, 4:06), 2. Barbora Pribičinová (Triatlet KV, 4:12), 3. Nikola Desenská (SKP Union Cheb, 4:16); starší žáci (1995 – 1996), 2630 metrů: 1. Jakub Ficenec (Triatlet KV, 9:02), 2. Marek Ptáček (AC Start KV, 9:42), 3. Jakub Horák (AC Start KV, 9:45); starší žákyně (1995 – 1996), 1800 metrů: 1. Karolína Kanalošová (AK Sokolov, 7:47), 2. Kristína Kováčová (TJ MDDM Ostrov, 8:01), 3. Lucie Prokopová (Triatlet KV, 8:23); dorostenci (1993 – 1994), 4380 metrů: 1. Jiří Gregor (SKP Union Cheb, 15.04), 2. Tomáš Píša (Triatlet KV, 15:12), 3. David Špindler (AC M. Lázně, 15:42); dorostenky (1993 – 1994), 2940 metrů: 1. Adéla Vavřínová (SKP Union Cheb, 13:05), 2. Michaela Hadašová (SKP Union Cheb, 13:25); juniorky (1991 – 1992), 5200 metrů: 1. Lenka Látalová (AC Start KV, 28:50); ženy (1990 a starší), 5200 metrů: 1. Ivana Sekyrová (AK Sokolov, 22:02), 2. Bára Hrušková (AC Start KV, 24:50), 3. Eva Roudnická (AK Sokolov, 30.00); muži (1990 a starší), 8700 metrů: 1. Pavel Procházka (AK Sokolov, 31:55), 2. Vojtěch Dědek (AC Start KV, 32:18), 3. Jan Krupička (AC Start KV, 32:41).

Autor: Daniel Seifert

15.11.2010
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

parlamentní volby v Horních Počernicích, 20.10.2017
SLEDUJEME ON-LINE
22

Volební místnosti se zavřely

Ilustrační foto.

Do Chebu míří Snow film festival

V Karlovarském kraji se očekává účast kolem 50 procent

Karlovarsko - Volební účast kolem 50 procent se očekává v Karlovarském kraji.

Osobní auto začalo hořet za jízdy na dálnici. Posádka ohni unikla

Karlovarsko – Osobní automobil Renault začal v úterý odpoledne hořet na dálnici D6 u sjezdu na Nové Sedlo.

Volební účast je zatím průměrná

Karlovarsko - Zájem o volby v Karlovarském kraji a na Karlovarsku byl v pátek poměrně slušný, ale nad průměrnou účast při volbách před čtyřmi roky (kolem 51 procent) se zatím nedostal.

Horní Hrad pod palbou

Horní Hrad - Poslední velká akce před nástupem zimy čeká návštěvníky Horního Hradu na Karlovarsku už tento víkend.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení