Přípravná utkání čekají Baník i Hvězdu
V sobotu se odehrají dvě přípravná utkání na jarní část fotbalových soutěží. Divizní Hvězda Cheb bude hostit od 18 hodin na umělce FC Cheb celek ZV Thierstein. Dojde tak už ke třetímu měření sil chebské kopané s německými soupeři. Baník Sokolov pokračuje v přípravě na II. ligu a také on bude hostit soupeře z příhraničí. V sobotu od 11 hodin se na umělce pod zimním stadionem představí Bayern Hof. Karlovarští Buldoci jsou aktuálně na soustředění v Krušných horách.

Lázeňské město čeká druholigové derby
Na hokejbalovém hřišti v Bohaticích bude k vidění derby. V neděli od 11 hodin si to rozdají karlovarští Vikingové, kteří budou „hosty" týmu Černá Plzeň.

Lokomotiva zajíždí na hřiště Pardubic
Házenkářky Lokomotivy Cheb, nastupující ve II. lize, se v sobotu od 13 hodin představí na palubovce DHK Pardubice. Chebská děvčata ztrácí v tabulce na Pardubice dva body a pokud by uspěla, tak mají možnost poskočit o nějaké místo výš. Aktuálně je Lokomotiva na s patnácti body na šestém místě tabulky. Pardubice jsou druhé.

ISŠTE hostí Netolice, BVC uvítá Rakovník
Druholigoví volejbalisté ISŠTE Sokolov budou v sobotu ve své hale hostit od 10 a 14 hodin celek Netolic. Ženy BVC Witte Chodov hrají ve stejný den i čas také doma. V hale na Spartaku přivítají celek Rakovníka. Juniorky VK Karlovy Vary zajíždějí do Děčína, kde se pokusí napravit zaváhání v domácích zápasech s Kralupy. I tato utkání se hrají ve stejný den i čas. Pokračuje i nadstavbová část ligy kadetek a jak Baník Sokolov, tak i BVC Witte Chodov se představí na palubovkách soupeřů. Zápasy se hrají v neděli, a to shodně v 11 a 15 hodin. Kadetky Baníku se představí v Kralupech nad Vltavou. Hráčky BVC Witte Chodov zavítají do Hradce Králové.

Dorost Hurricanu jede do Lovosic
V ligových florbalových soutěžích se o víkendu představí pouze dorostenci karlovarského Hurricanu, kteří zavítají do Lovosic. V hale na Přívozní si to v neděli rozdají s Děčínem a Mostem. V regionálních soutěžích se zápasů více než dost. Ve III. lize mužů zajíždí v sobotu MDDM Ostrov a USK Akademik Cheb do Plzně, kde je v hale Lokomotivy čekají dvě utkání s pořádajícím Keriem, DDM Stod a FBC Plzeň B. Rezerva Baníku Sokolov a 1. FBC Toužim zavítají ve stejný den do Domažlic, kde budou bojovat s domácí Jiskrou, Slavií VŠ Plzeň a Tachovem. Ve III. lize juniorů se představí Baník Sokolov i Akademik Cheb také v Domažlicích a ve II. lize dorostenců zajíždí Sokolov do Klatov.

Lokomotiva jede do Trutnova
Basketbalistky karlovarské Lokomotivy, hrající ŽBL, se v sobotu od 17:30 hodin představí na palubovce Kary Trutnov. Během minulého víkendu měly Karlovy Vary hostit celek DSK Nymburk, ale ze zápasu nakonec sešlo. „Tým skolila virová infekce a nemohli jsme si pomoci ani juniorkami, které hrály svá utkání v Hradci Králové a Trutnově. Proto jsme nakonec celé utkání museli odložit," připomíná manažer Lokomotivy Roman Maleček. V sobotu se ale už hrát bude. „Většina holek se dala dohromady. Problémy má jen kapitánka Šárka Kučerová, ale u ní se jedná o dlouhodobější potíže," přidává Roman Maleček.

Slavia vyzve v boji o stříbro Rád, FutFet čekají Františkovy Lázně
Dnes zakončí ve sportovní hale basketbalové Lokomotivy šestnácté kolo krajský přebor ve futsalu. Na pořadu budou dva duely. Od 18.30 hodin vyzve Slavia Karlovy Vary v souboji o udržení na druhém místě v tabulce třetí v pořadí ASK Rád, který ztrácí na Karlovaráky v průběžné tabulce pouhé dva body. Od 19.30 hodin pak bude chtít najet zpět na vítěznou vlnu lídr tabulky FutFet Karlovy Vary, který po propadáku s Rádem v uplynulém kole poměří své futsalové síly s týmem Františkových Lázní.

Nejdečtí Rebelové ochutnají na svém ledě plzeňský Božkov
V osmnáctém kole Plzeňské hokejové krajské ligy zamíří v sobotu 15. února na nejdecký led KHL Božkov, tedy aktuálně čtvrtý tým tabulky. Domácí nedobytnou tvrz budou proti týmu z Plzeňska hájit hráči HC Rebel město Nejdek, tedy prvního týmu průběžného pořadí. Bodový rozdíl mezi oběma týmy čítá pouhých devět bodů, což je velká motivace především pro hráče Božkova, aby přerušili spanilou jízdu Rebelů v rámci krajské ligy. Utkání začne v Nejdku tradičně od 17.00 hodin.

Po víkendu za sebou definitivně uzavře futsalová divize bránu
Závěrečné dvanácté dvoukolo má před sebou o víkendu futsalová divize skupina C. Kompletně se odehraje v sobotu 15. února. Karlovarští Draci a otovický Sausfork si udělají na závěr výlet do Plzně. Tam je čekají náročné zápasy s vedoucím duem divizní tabulky, ve složení Lochotín, Jerigo. Jako první přijdou na futsalovou scénu Karlovarští Draci, kteří se utkají v Plzni ve 14.00 hodin s Jerigem, a o hodinu později pak s Lochotínem. Poté naskočí na plzeňskou palubovku i hráči Sausforku, které nejdříve prověří od 16.00 hodin Jerigo a o hodinu později Lochotín. Zahálet však nebudou ani další dva zástupci z Karlovarského kraje, chebský Herd a březovské Flamengo. V hale chebské Lokomotivy si totiž oba týmy vystřihnou regionální derby, které začne v 18.00 hodin.

Ve šlágru se utká pořádající Ostrov s výběrem Klášterce
Třetím kolem bude pokračovat v sobotu 15. února zimní turnaj ostrovského FK na tamní umělce. Na programu budou opět čtyři zápasy. V zahajovacím vyzve Stará Role fotbalisty z Bochova. Pak na scénu přijde pořádající Ostrov, který ve šlágru čtvrtého pokračování poměří svůj um s Kláštercem. Třetí duel obstará karlovarská Lokomotiva, které se postaví do cesty chodovský Spartak. Vše pak uzavře utkání lídra tabulky karlovarského 1.FC U19, který prověří připravenost fotbalistů Nové Role.
3. kolo, sobota 15. února: DDM Stará Role – FK SMB Bochov (9.30), FK Ostrov – FK Klášterec (11.30), Spartak Chodov – Lokomotiva Karlovy Vary (13.30), 1.FC Karlovy Vary dorost – FK Nová Role (15.30).

Pila si brousí zuby na Hroznětín
Třetí kolo vojkovického zimního poháru se rozehraje v neděli 16. února na ostrovské umělce. Na pořadu tradičně budou dvě utkání. To první od 11.00 hodin, ve kterém se střetnou dva účastníci krajské I. B třídy, pořádající Vojkovice a Jáchymov. Ve druhém turnajovém zápase se představí od 13.00 hodin fotbalisté hroznětínské Olympie, kterým bude soupeřem pilský Baník.
2. kolo, neděle, 16. února, UMT Ostrov: Vojkovice – Jáchymov (11.00), Hroznětín – Pila (13.00).

Sledge hokej: V Ostrově půjde o mistrovský titul
V sobotu 15. února se na ostrovském zimním stadionu odehraje druhé utkání finálové série České sledge hokejové ligy. Od 13.15 hodin proti sobě nastoupí SKV Sharks Karlovy Vary a Kohouti Olomouc. V sérii, která se hraje na dvě vítězná utkání, prozatím vedou Karlovaráci 1:0. Pokud se jim v sobotu podaří urvat druhý bod, budou se radovat z mistrovského titulu. V opačném případě se bude hrát rozhodující třetí duel o den později, tedy v neděli 16. února od 11.45 hodin opět v Ostrově. „Budeme chtít rozhodnout již v sobotu, ale víme, že nás čeká náročné utkání, proto bychom chtěli pozvat fanoušky, aby dorazili na utkání v hojném počtu," láká širokou veřejnost do ochozů ostrovského stadionu kapitán SKV Sharks Jiří Berger. Pro příchozí bude připraveno nejen občerstvení, ale také dvě soutěže, ve kterých si mohou přijít na reprezentační či klubové dresy karlovarských sledge hokejistů.