V sobotu se představily na turnaji U13 v Ústeckém kraji, přesněji v Litvínově. „Tam jsme v kategorii chlapců posbírali poháry za první tři místa,“ naráží na pohárové žně předseda chebského klubu Jan Žák, kterého potěšili prvním místem Jiří Honzejk, druhým Dan Naske a třetím Ondřej Andresík.

Na úspěšnou sobotu dokázali navázat hráči z Chebska i v neděli, kdy zamířili na turnaj U15, který se odehrál v Lubech u Chebu, když tentokrát dostali důvěru Daniel Naske, Ondřej Andresík a Josef Kohút. „Kluci si vedli skvěle,“ usmíval se spokojeně Žák.

Mládež TTC Karlovarsko 2020 zažila velmi povedený víkend.
TTC KARLOVARSKO 2020 zažil super víkend, jako bonus bral titul mistra republiky

Naske a Andresík prošli hladce svými tříčlennými základními skupinami a ve vyřazovací části turnaje A se dostali oba do semifinále.

„V souboji o finále se projevila velká touha Ondry postoupit do cílového boje se svým oddílovým kamarádem Danem, která nakonec přinesla trému a závěrečné třetí místo,“ přibližuje Žák dění ve vyřazovací fázi turnaje.

„Do finále tak postoupil Dan, který uplatnil vše, co nacvičil na trénincích, a soupeře v klidném projevu technicky přehrál v poměru 3:1. Finálový ztracený set byl Danovým jediným prohraným setem v celém turnaji,“ říká k prvnímu místu Naskeho šéf TTC KARLOVARSKO.
TTC KARLOVARSKO má za sebou opět úspěšný víkend, během kterého dosáhlo hned na několik úspěchů.TTC KARLOVARSKO má za sebou opět úspěšný víkend, během kterého dosáhlo hned na několik úspěchů.Zdroj: TTC KARLOVARSKOPodstatně těžší cestu turnajem měl Pepa Kohút, kterému los určil čtyřčlennou skupinu, ze které se mu jen těsně nepodařilo postoupit do hlavní A části. „Pepa si tak alespoň spravil chuť v části B, kterou vyhrál, a i on si v závěru odvezl svůj pohár za první místo,“ chválil si další cenný kov Žák. „Navíc Ondra s Danem ještě přidali bonus ve formě třetího za čtyřhru,“ poukazuje Žák.

Po víkendových bojích mládežnických kategorií TTC uzavřela dění nominace a účast juniora Vojtěcha Levory na MČR dorostu jednotlivců, které se odehrálo v Mostě v úterý 28. září. „Vojtovi se podařilo umístit na 19. až 20. pozici mezi dorostenci České republiky. Potvrdil tak svou dlouhodobou pozici v top dvacítce žebříčku České republiky,“ chválil si Žák vystoupení Levory na mistrovství.

Na úspěchy mládeže pak navázali i dospělí, kteří uspěli v Praze v soutěži družstev v Českém poháru II. stupně, ve složení Lukáš Hobl, Jan Žaloudík a Vojtěch Levora postoupili do dalšího kola.

O víkendu bude mít mládež naordinováno volno, ale příznivci zelených stolů mohou dorazit podpořit TTC KARLOVARSKO do tělocvičny 2. ZŠ Cheb, kde se odehraje v sobotu 2. října od 14.00 hodin II. liga, v té se postaví Chebané A-týmu Hostinného, a v neděli 3. října pak přivítají v Chebu od 10.00 hodin SKST Warmnis B.