V sobotu se naděje stolního tenisu kategorie U13 v trikotech TTC představily na Velké ceně Chodova, kde se tučným písmem zapsaly do výsledkové listiny.

„Z finálového boje v režii TTC vzešel vítězně Dan Naske, který turnajem prošel bez ztráty jediného setu,“ chválil si výkon Naskeho předseda klubu Jan Žák.

Druhé místo obsadil Ondřej Andresík, který opanoval bez ztráty setu základní skupinu a poté ve vyřazovací části porazil v poměru 3:2 nasazenou jedničku turnaje. „Se stejným soupeřem utrpěl jedinou prohru ve skupině třetí zástupce našeho klubu z řad chlapců Pepa Kohút, který se následně ve vyřazovací části celkově umístil na páté pozici, stejně jako Anička Dvořáková v kategorii děvčat,“ říká k dalším umístěním Chebanů Žák.

Běh. Ilustrační foto.
Běžecký závod si zpestří závodníci pivem i mlékem

Ale to nebylo ze strany chebského klubu vše. Eva Harantová po prohře s nasazenou jedničkou turnaje v semifinále dosáhla na skvělou třetí příčku.

„Kluci Dan a Ondra jako bonus přidali první místo ve čtyřhře a medailové umístění vybojovaly i Eva s Annou, taktéž ve čtyřhře, kde braly třetí místo,“ poukazuje spokojeně šéf TTC.

Chebskou úspěšnou jízdu pak ještě vyšperkoval třetím místem Josef Kohút, který se představil ve čtyřhře s Petrem Postolkou z Lubů.

TTC KARLOVARSKO uspělo v Chodově i na MČR.TTC KARLOVARSKO uspělo v Chodově i na MČR.Zdroj: TTC KARLOVARSKO 2020 ChebŽelízka v ohni měl chebský klub i na víkendovém mistrovství České republiky dospělých, které bylo na pořadu v Havířově.

„Na této prestižní akci jsme měli hned tři zástupce, Jana Žaloudíka, Lukáše Hobla a dorostence Vojtu Levoru,“ prozrazuje Žák. „Zatímco Vojta si neporadil s těžkou základní skupinou v kvalifikaci, ze které postoupil pouze vítěz, tak Honzovi a Lukášovi se podařilo probojovat do hlavní soutěže mezi top 48 hráčů,“ říká Žák.

Žaloudík se nakonec umístil na 17.–32. příčce a Lukáš Hobl na 33.–48. místě. K tomu pak přidali Žaloudík a Hobl 9.–16. místo ve čtyřhře. „Pro Karlovarský kraj, město Cheb a náš klub jsou umístění kluků skvěláa oběma děkujeme za reprezentaci stolního tenisu,“ dodává závěrem Žák.