V hlavní kategorii mužů získal trofej sokolovský Jan Sokol, další mužské kategorie vyhráli Karlovaráci: juniory Honza Šimeček, mladší veterány do 49 let Zdeněk Procházka a starší nad 50 Míra Novák. Mezi juniorkami suverénně excelovala karlovarská Irena Klingorová, hlavní ženskou kategorii vyhrála Martina Kabilová z Chebu a veteránkám nad 40 kralovala Karlovaračka Irena Šípová.

Posledním závodem devítidílného pohárového seriálu byla Velká cena Sokolova, pořádaná v sobotu současně se 7. závodem Českého poháru v olympijském triatlonu v Sokolově na Michalu.

Ve vyrovnaném ´open´ závodě mužů na tratích 500 metrů plavání, 30 km cyklistiky a 4200 metrů běhu doběhl na 1. místě Jan Beran z pražského týmu Sportprestiž s pouhými 12 vteřinami náskoku na druhého Jana Kroniku ze Slavie Karlovy Vary a půl minuty před třetím Jirkou Procházkou ze Slavie VŠ Plzeň.

Žen se na Michalu sešlo v ´open´ závodě jen devět a odstupy byly daleko větší. Vyhrála Markéta Janatová z Aše, druhá Martina Kabilová ztrácela víc než pět minut a třetí Irena Šípová další téměř tři minuty.